چالش رنگی 29 خرداد - روز صبحانه متفاوت درست کردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ خرداد – روز صبحانه متفاوت درست کردن

چالش رنگی ۲۹ خرداد – روز صبحانه متفاوت درست کردن

امروز از فرصت استفاده کنید و همه ی اعضای خانواده رو دور هم جمع کنید و به یک صبحانه ی خونگی منحصر به فرد مخصوص خودتون دعوت کنید. صبحانه ای که در انگلیسی بهش میگند «برانچ» یعنی یه چیزی بین صبحانه و نهار، متنوع و جذاب 🙂

یک بار که هزار بار نمیشه…چه اشکالی داره امروز اگر میتونید کمی دیرتر از معمول صبحانه بخورید اما اینقدر مفصل بخورید که جایی برای نهار باقی نمونه.

heart3

امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده وارد آشپزخونه بشید و یکی یکی منوی صبحانه ی مفصل ذهنیتون رو آماده کنید و کنار بذارید. مثلا پن کیک درست کنید و لا به لای طبقاتش شکلات یا عسل بزنید، بعد برید سراغ یه املت خوشمزه با قارچ، بعد یه کم عدسی یا خوراک لوبیا، نیمرو با ژامبون، اسنک مرغ و قارچ، خوراک ذرت و سبزیجات، در کنار همه ی این ها کره و پنیر و مربا هم بذارید با لیوان های بزرگ آبمیوه طبیعی، و در آخر شیر و چای.

heart3

میز رو بچنید و اعضای خانواده رو به برانچ دعوت کنید قطعا با دیدن میز و اون همه خوراکی خوشمزه و جذاب غش میکنند از خوشحالی. موضوع خیلی مهم اینه که از هر چیزی به مقدار کم درست کنید که همه ی میز صبحانه تمام و کمال خورده بشه و چیزی اضافه نیاد و حیف نشه.

29 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...