چالش رنگی 25 خرداد - روز گل خریدن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۵ خرداد – روز گل خریدن

چالش رنگی ۲۵ خرداد – روز گل خریدن

داشتن گل در خونه و یا توی اتاقمون حکم معجزه رو داره! معجزه ای توی حال و احوال ما، با خرید گل میتونیم یک روز معمولی رو به یک روز خوب تبدیل کنیم و اینجوری همه ی بی حوصلگی ها و انرژی های منفی رو از خودمون دور کنیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یک روز در هفته گل یا گلدون بخرید و اینجوری حال خوب و انرژی مثبت در خونه تون به جریان میفته و هر وقت چشمتون به گل ها یا گلدون هاتون افتاد پر از حس خوب میشید و یک لبخند قشنگ روی لباتون میشینه.

star2

لطفا خرید گل یا گلدون رو در برنامه تون بذارید و یه پیشنهاد اینکه با تیکه های پارچه یا کاغذ یا دکمه یا کاموا میتونید گلدونتون رو تزیین کنید و هر چی دلتون میخواد رو با چسب حرارتی روی گلدونتون بچسبونید و اینجوری کلی گلدون منحصر به فرد خودتون دارید.

star2

پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه اگه خواستید یه جایی مهمونی برید و دلتون میخواست چیزی به عنوان هدیه با خودتون ببرید به جای شیرینی یا شکلات که همه توی خونه شون دارند یک بغل گل یا یک گلدون با خودتون ببرید. گل های تازه و خوشگلی که پر از حس خوب و انرژی مثبته.

star2

همه ی این ها رو گفتیم که بگیم ایجاد حال خوب و رنگی واسه خودمون یا دیگران اصلا سخت نیست فقط کمی خلاقیت لازم دارید.

star2

یادتون باشه وقتی گل هاتون رو به خشکی میرن اون ها رو لای یک کتاب بذارید یا اینکه با یه کاموا اون ها رو از سقف آویزون کنید تا کامل خشک بشن و اینجوری میتونید یه کلکسیون از گل های خشک برای خودتون درست کنید که هر کدوم از گل ها برایشما یک قصه و یک لبخند داره.

25 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...