چالش رنگی 25 خرداد – روز رسیدگی به گلدون ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۵ خرداد – روز رسیدگی به گلدون ها

چالش رنگی ۲۵ خرداد – روز رسیدگی به گلدون ها

در خونه یا اتاقتون چقدر گل و گلدون دارین؟ چقدر حواستون بهشون هست و ازشون مراقبت میکنین؟ مراقبت کردن از گل ها فقط آب دادن به اون ها نیست باید بهشون عشق و توجه و محبت بدین و حواستون به حال اون ها باشه.

heart1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگر در خونه تون گل و گلدون ندارین همین امروز برای خودتون حداقل یه گلدون بخرین و اون رو تو خونه تون بذارین و از دیدنش پر از حس خوب و انرژی مثبت بشین. شاید باورتون نشه اما اینکه آدم صبح ها به محض باز کردن چشماش یه گلدون و گل زیبا رو ببینه روی حسی که در طول روز داره تاثیر مثبت میذاره.

heart1

اگر در خونه تون گل و گلدون دارین، سعی کنین امروز زمانی بذارین و به اون ها رسیدگی کنین مثلا برگ های زردش رو بکنین و یا اگر گلدونش برای گل کوچیک شد، عوض کنین و بهشون کود و خاک اضافه بدین. یادتون باشه همه ی این کارها رو باید با عشق و دقت انجام بدین اینجوری صدمه ای به گل هاتون وارد نمیشه. در واقع شما با نگهداری از گل نه تنها حس خوب میگیرین بلکه تمرین مسئولیت پذیری هم میکنین.

heart1

میتونین برای خودتون یه موسیقی آروم و دل نشین بذارین و باهاش زمزمه کنین و حس یه باغبون رو تجربه کنین که با عشق و انرژی مثبت به گل هاش که مثل بچه هاش هستن توجه و رسیدگی میکنه. موضوع دیگه اینکه اگر یه روزی خواستین جایی مهمونی برین میتونین یه شاخه از قلمه های گل هاتون رو برای صاحب خونه ببرین اینجوری هم دست خالی نرفتین هم عشق هدیه دادین. 🙂

25

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...