چالش رنگی 20 خرداد – روز سلفی گرفتن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۰ خرداد – روز سلفی گرفتن

چالش رنگی ۲۰ خرداد – روز سلفی گرفتن

بعضی روزها آدم بی دلیل زیبا تر میشه، اصلا از صبح که از خواب بیدار میشی و دست و صورتت رو توی دستشویی میشوری و خودتو توی آینه نگاه میکنی حس میکنی زیبا تر شدی. در واقع باید بهتون بگیم شما توی اون روز خاص هیچ فرقی با روزهای گذشته و آینده از نظر ظاهری ندارین. تفاوت فقط توی فکر و مغز ماست که یه روز یه موضوع خاص رو خوب و خوشحال و زیبا میبینیم و روز بعد اون رو بد و ناراحت و زشت میبینیم.

pas

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که به مغزتون سیگنال بفرستین که امروز از اون روزهایی هست که شما زیبا و خوشگل و خوشحال هستین. خب در همچین روزی با این طرز فکر مثبت و خوب باید یه لباس خوشگل هم بپوشین. یادتون باشه که همچین روزی و با همچین لباس هایی باید برای همیشه در تاریخ ثبت بشه در نتیجه گوشیتون رو در بیارین زیباترین و تابستونی ترین لبخندتون رو به دوربین بزنین و از خودتون در حالت های مختلف سلفی بگیرین. میتونین این عکستون رو بذارین بک گراند گوشی. اینجوری هر وقت ناراحت و کسل سراغ گوشی برین تا چشمتون به عکس بیفته ناخودآگاه لبخند میزنین و همه ی غم و غصه های عالم رو فراموش میکنین. لطفا لبخند یادتون نره هرچقدر بیشتر چشماتون برق بزنه و دندون هاتون بیشتر دیده بشه عکس سلفی شما قشنگ تر میشه.

star1

راستی سلفی قدی توی آسانسور یا مقابل آینه رو هم فراموش نکنین اینجوری لازم نیست با دوربین جلویی گوشی که معمولا کیفیتش پایین تر هست عکس بگیرید و از همون دوربین اصلی میتونین استفاده کنین.

20

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...