چالش رنگی 17 خرداد - روز نامه نوشتن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۷ خرداد – روز نامه نوشتن

چالش رنگی ۱۷ خرداد – روز نامه نوشتن

نامه نوشتن و گرفتن نامه یه حس نوستالوژیک خوبی داره. این روزها با پیشرفت تکنولوژی و بودن ایمیل و اپلیکشن های پیام رسان دیگه کسی سراغ نامه ی کاغذی نمیره. پستچی ها فقط سفارش های اینترنتی ما رو میارن و خیلی کم پیش میاد یه نامه دریافت کنیم.

heart2

در همین راستا رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز شروع کنید به نامه نوشتن می تونید برای یکی از دوستان، یکی از اعضای خانواده یا حتی برای خودتون بنویسید. و بعد هم اون رو داخل پاکت قرار بدید و پست کنید. دریافت کردن یه نامه ی دست نویس مهربانانه و پر از عشق  محبت قطعا لذت بخش هست، اینکه بدونید فشار خودکار در هر کلمه چقدر بوده باعث میشه که لبخند بزنید. میتونید در نامه تون از اون فرد بخواین که جواب شما رو به همین شکل بده. انتظار دریافت جواب نامه هم یکی دیگه از قشنگی های دنیاست. پس حس خوب نامه نوشتن و نامه دریافت کردن رو از خود و اطرافیانتون نگیرید. بذارید دوباره رسم نامه نوشتن زنده بشه.

heart2

امروز بهتره کمی به سال های گذشته فکر کنید و خودتون رو بذارید جای کسایی که یکی از راه های ارتباطی با عزیزانشون نامه بوده. انتظار دریافت نامه از کسی که دوسش داری و اینکه مثلا خبر سلامتیش رو در نامه بخونی خیلی دل انگیز بوده.

heart2

امروز از پدر و مادرتون بپرسید که شده در دوره ای از زندگی از هم دور باشن و با هم نامه نگاری کرده باشن؟ اگر نامه نگاری داشتن و نامه ها رو هنوز نگه داشتند میتونید با اجازه شون نامه ها رو بخونید.

17 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...