چالش رنگی 12 خرداد – روز درست کردن لیست کتابهای خوب - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ خرداد – روز درست کردن لیست کتابهای خوب

چالش رنگی ۱۲ خرداد – روز درست کردن لیست کتابهای خوب

واسه همه ما پیش اومده که بهمون یک کتاب معرفی کردن و ما دوست داشتیم که بخونیم اما خب زمان خوندن یا امکان خرید اون رو اون موقع نداشتیم حالا رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز یه لیست از کتابهایی که در چند وقت اخیر بهتون معرفی شده تهیه کنین، برای این کار یه کاغذ و قلم بردارین و با فکری باز و خیالی راحت شروع کنین به فکر کردن در مورد کتاب ها و نویسنده هایی که اخیرا اسمشون رو شنیدین یا بهتون پیشنهاد شدن، اینجوری میتونین هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی واسه خودتون برنامه ریزی کنین که هر کدوم رو چه زمانی بخرین و بخونین. اما موضوع مهم اینه که تا یه کتاب رو تموم نکردین سراغ خرید دومین کتاب از لیستتون نرین. حتی اگر کتاب اول جز علایق شما نبود خودتون رو ملزم کنین که اون رو تموم کنین و بعد برین سراغ کتاب بعدی، چون شاید به اواسطش که برسین نظرتون عوض شه!

star2

برای تهیه ی این لیست میتونین از دوستانتون کمک بگیرین، کسانی که سلیقه شون مثل شماست یا اینکه در اینترنت بچرخین و کتاب های پیشنهادی در دنیای مجازی رو برای خودتون لیست کنین.

star2

راستی قبل از شروع این کار و تهیه ی لیست برای خرید به کتابخونه تون یه نگاه بندازین و اگر اونجا کتاب نخونده ای دارین اون رو در اولویت قرار بدین. یادتون باشه کتاب خوندن مهم تر از کتاب خریدن اون هست.

12

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آیناز
  ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

  تیمارستان متروک رو پیشنهاد می کنم که یه کتاب ژانر ترسناک فوق العاده س
 2. اسما
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

  به نظر من “مجموعه آنی شرلی” “رویای دویدن “و ” بیهوشی” کتابای خوبی هستند.
  البته همه کتابا عالین…
 3. خورشید دخت
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

  برای این کار پیشنهاد میکنم برنامه ی گودریدز رو نصب و استفاده کنیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...