چالش رنگی 10 خرداد - روز مدل مو متفاوت - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۰ خرداد – روز مدل مو متفاوت

چالش رنگی ۱۰ خرداد – روز مدل مو متفاوت

تنوع چیز خوبیه و برای زندگی هر کسی لازمه. برای ایجاد تنوع لازم نیست کارهای عجیب و غریب و بزرگ انجام بدین گاهی یک کار کوچیک هم باعث ایجاد تنوع و حال خوب در زندگی ما می شه.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برای ایجاد تنوع مدل موهاتون رو عوض کنید. درسته شاید اولش سخت باشه، مثلا اگر همیشه با کش موهاتون رو میبستین حالا باز گذاشتنش شاید خسته تون کنه اما برای تنوع و یک روز چیز جالبی میشه. میتونید حتی آرایشگاه برید و موهاتون رو کوتاه کنید اونم مدلی که تا حالا کوتاه نکردین. یا اینکه در خونه خودتون یک سری تغییرات روی موهاتون بدین، میتونید جلوی موهاتون رو چتری بزنید یا یه کش یا گل سر دست دوز درست کنید و امروز موهاتون رو با اون ببندین.

star1

زندگی همه ی ما نیاز به این تغییرات و تنوع های کوچیک داره تا لبخند به لبمون بیاره و بهمون قدرت ایجاد تغییرات بزرگتر و مهم تر رو بده. پس دلیل شادی امروزتون رو مدل موهای جدید ثبت کنید. میتونید از خودتون چند تا سلفی بگیرید و بعد برای دوستانتون هم عکستون رو بفرستید و اون ها رو هم تشویق کنید تا دستی به سر و موهای خودشون بکشند و مدل شون رو عوض کنند.

star1

لطفا حواستون به زندگیتون باشه یه روزی به خودتون میاین و میبینید یک سری کار رو هر روز دارید تکرار میکنید و یه جورایی عادت کردین به تکرار. پس از همین امروز شروع کنید، از دایره راحتی تون خارج بشید، هر روز یه تغییری در زندگی و ظاهرتون ایجاد کنید و اینجوری حال دلتون رو خوب کنید.

10 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. سمای رنگی
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

    تغییر در مدل مو حتی باعث لبخند بقیه هم میشه)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...