چالش رنگی 1 خرداد - روز کتاب به زبان انگلیسی خوندن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ خرداد – روز کتاب به زبان انگلیسی خوندن

چالش رنگی ۱ خرداد – روز کتاب به زبان انگلیسی خوندن

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اون تقریبا همه  تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما در واقع باید بگیم خوش به حال اون هایی که سطح دانش انگلیسی شون خوبه و خیلی راحت میتونن بخونن و بنویسند و حرف بزنند. اگر زبان انگلیسی شما در سطح معمولی و متوسط هست با کمی تلاش و تمرین میتونید خیلی شرایط رو تغییر بدین و زبان انگلیسی تون رو بهتر کنید و دامنه ی لغاتتون رو افزایش بدین فقط کافیه دل سرد نشید.

heart1

اما امروز مهم نیست زبان انگلیسی شما در چه سطحی هست امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یه کتاب یا یه داستان کوتاه به زبان انگلیسی بخونید. یه کتاب در سطح دانش زبان خودتون و سعی کنید داستان رو متوجه بشید و از اون لذت ببرید. کلماتی که معنی و تلفظ اون ها رو نمیدونید از دیکشنری نگاه کنید و وقتی متن واضح و روشن شد چند بار از روی داستان بخونید.

heart1

حالا میتونید گوشی رو بردارید و داستان انگلیسی رو با صدای بلند بخونید و صدای خودتون رو ضبط کنید، بعد صدای ضبط شده رو گوش بدین و نوشته رو دنبال کنید و ببینید لهجه تون چطوره و کدوم کلمات یا کدوم قسمت ها رو باید تغییر بدید. بعد از چند نوبت ضبط کردن و گوش دادن و پاک کردن دیگه حرفه ای میشید و آخرین دفعه تمام اشکالات رو بر طرف کنید. در آخر فایل ضبط شده ی نهایی رو جایی ذخیره کنید تا بعدها که این کار رو تکرار کردید روند پیشرفت خودتون رو ببینید.

1 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Baroon
    ۱ خرداد ۱۳۹۷

    سلام رنگی رنگی جان
    لطفا اسکرپ بوک و استیکر کیبورد با تم مینیون هم برای ماها که مینیون دوست داریم بسازید?
    سپاس?❤️ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...