رنگی یاب – خودکست و یک گفت و گوی خودمونی - رنگی رنگی

رنگی یاب – خودکست و یک گفت و گوی خودمونی

رنگی یاب – خودکست و یک گفت و گوی خودمونی

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

پادکست ها دنیای جدیدی از اطلاعات، سرگرمی و حس خوب به وجود آوردن و انقدر تنوع دارن که هرکسی بسته به سلیقه و زمینه مورد علاقه ش میتونه پادکست های مورد نظرش رو پیدا کنه و گوش بده. اما در این بین، پادکست هایی هستن که به صورت کاملا خودمونی، موضوعات مختلف در سبک های متفاوت رو به بحث میذارن.

خودکست یکی از همین پادکست ها هست. تیم تهیه کننده این برنامه، یک گفتگوی با کیفیت و البته خودمونی و شاد رو در هر اپیزود ارائه میده. نکته جالب، متنوع بودن موضوعات هست، مثلا در یک اپیزود شما میتونین شنونده ی یک بحث جالب راجع به تکنیک های رمزنگاری باشین اما در اپیزود بعدی هر کدوم از گوینده ها در مورد ابرقهرمان داستانی محبوبشون صحبت کنن. اون ها در تهیه قسمت های مختلف، با اشخاص شناخته شده ی ایرانی در زمینه های مختلف ورزشی، علم، هنر و .. هم مصاحبه میکنن.

خلاصه جدا از موضوع بحث، خودکست دوست داره شما شنونده ی یک گفت و گوی شاد و خودمونی باشین و در پایان حال بهتری داشته باشین. شما میتونین اطلاعات بیشتر رو از طریق سایت khodcast و همچنین صفحه اینستاگرام khodcast دریافت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹


 2. فاطمه
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹

  این پادکست عالیه
  کلی میشه ازش یاد گرفت
  و مهمتر از اون، یه عالمه لحظه های خودمونی قشنگ و خنده دار میسازن
  از دستش ندین 🙂
 3. پریا
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹

  پادکست موج اچ پی هم خیلی دوست داشتنیه،یه پادکست بامزه ست با حال و هوای هری پاتر که جون میده برای سرصبح و حسابی خنده رو لب ادم میاره
  • رنگی رنگی
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹

   ممنون از معرفی آدم رنگیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...