15 روز، ثب زندگی - روز یازدهم - رنگی رنگی

۱۵ روز، ثب زندگی – روز یازدهم

۱۵ روز، ثب زندگی – روز یازدهم

دو هفته و یک روز پر ماجرا تو زندگی آدمای رنگی جریان داره. اونا تو این مدت دارن یه کار خیلی بزرگ انجام می‌دن. کاری که تاثیرش رو زندگی‌شون خیلی بزرگتر از چیزیه که می‌شه فکرش رو کرد. رنگیا یه موضوع تازه برای کار مشترک پیدا کردن و این بار رفتن سراغ خاطره‌نویسی. خاطره‌نویسی همون کار خیلی بزرگیه که قراره نتیجه‌های شگفت‌آورش رو تو همین ۱۵ روز ببینیم.

هر آدم رنگی یه دفتر برداشته و توش چند سطر، چند پاراگراف یا حتی چند صفحه از روزی که گذرونده و اتفاق‌هایی که توش افتاده می‌نویسه. نه نثر متن‌ها مهمه نه اینکه چی تو این دفتر نوشته بشه. مهم اینه که می‌دونیم یه عالمه آدم رنگی دیگه مثل ما دارن این کار رو می‌کنن و با همین کار دارن تبدیل به آدم‌های شادتر و بهتری می‌شن.

نوشتن و ثبت یک روز از زندگی، یعنی: من به زندگی خودم احترام می‌ذارم، من خودم و روزی که گذروندم رو دوست دارم، من می‌نویسم تا بتونم خودم رو تو چیزی که نوشتم پیدا کنم.

پروژه هنوز ادامه داره. هر روز در کنار نوشتن از هر چیزی که توی یک روز داشتیم، سعی کردیم به یک سئوال هم جواب بدیم. سئوال امروز رنگی اینه:

از کارهای نکرده ، چقدرش امروز انجام شد؟

توضیحات بیشتر در مورد پروژه خاطره نویسی رو اینجا ببینید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. i
  ۵ دی ۱۳۹۳

  یکی از کارا که خیلی وقت بود فراموش شده بود و امروز انجامشون دادم؛توجه به خودم بود،خوشحال کردن خودم،یه عالمه کارای رنگی کردم که تا حالا انجام نداده بودم.
  مرسی.
 2. زهراسادات
  ۵ دی ۱۳۹۳

  سلام رنگی رنگی جون!
  واقعا خاطره نوشتن یکی از بهترین کارای دنیاس چون بعد از نوشتن خاطره یک دید وسیع تر نسبت به خودت پیدا میکنی و بعدا که یکبار دیگه دورشون میکنی متوجه تغییرات + یا – خودت در دوران زندگیت میشی، هیچ وقت یادم نمیاد خاطه ننوشته باشم!!!
  ی پیشنهاد باحال: با دوستامون یا اصلا تکی یک وبلاگ درست کنیم توش حرفامون رو بنویسیم!
 3. زهرا
  ۵ دی ۱۳۹۳

  سلام
  رنگی رنگی عزیز
  چرا لینک اضافه کردن به سبد خرید دفترچه مثلث نارنجی بسته اس؟
  نمیشه خرید؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۶ دی ۱۳۹۳

   تمام شدهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...