کرم تابستونی برای نیش حشرات + آفتاب سوختگی - رنگی رنگی

کرم تابستونی برای نیش حشرات + آفتاب سوختگی

کرم تابستونی برای نیش حشرات + آفتاب سوختگی

شنا کردن، قایق سواری، آفتاب گرفتن و یه عالمه کار هیجان انگیز بیرونی مختص به فصل تابستونه! اما هر چقدر هم که این فصل رو دوست داشته باشیم، فصلیه که توش نیش خوردن از حشرات، آفتاب سوختگی و اتفاقات ناخوشایند دیگه هم میتونه بیفته. این کرمی که امروز بهتون آموزش میدیم بهترین گزینه برای وقتهاییه که یادتون رفته اسپری ضد حشره یا کرم ضدآفتابتون رو بزنید و حالا نمیدونید چطوری از سوزش و خارشی که به جون بدنتون افتاده آسایش داشته باشید.

این کرم رو میشه به عنوان یه مرطوب کننده قوی هم استفاده کرد. بعد از شستشوی دستها از این کرم استفاده کنید. مثل همه ی کرم های طبیعی دیگه، ممکنه این دستور برای هر نوع پوستی مناسب نباشه، پس اگه خارش یا قرمزی روی پوستتون دیدید، یعنی برای شما جواب نمیده.

نصف قاشق غذاخوری عسل طبیعی رو با نصف قاشق آلوئه ورای له شده قاطی کنید و بهش ۳ قاشق روغن گل اشرفی اضافه کنید. همه رو توی یه ظرف شیشه ای تمیز بریزید و بهشون ۱۰ قطره روغن رایحه درمانی اسطوخودوس اضافه کنید. حالا در ظرف رو ببندید و انقدر تکونش بدین تا همه اش با هم قاطی شه. قبل از شروع به مصرف کردن روی یه گوشه از پوست امتحانش کنید تا ببینید بهش حساسیتی دارید یا نه.

اگه از این کرم برای درمان آفتاب سوختگی استفاده میکنید، صبر کنید تا دمای پوستتون بیاد پایین، بعد کرم رو روش بمالید. این کرم باید در یخچال نگهداری بشه.

 

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Raheleh
    ۱۲ تیر ۱۳۹۳

    ممنون عزیز.
  2. Raheleh
    ۲۷ تیر ۱۳۹۳

    عزیزم واسه روغن گل اشرفی و آلوئه ورا هم باید میزانش قاشق غذا خوری باشه؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...