رنگی یاب – پادکست کارنکن و آدم های موفق - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست کارنکن و آدم های موفق

رنگی یاب – پادکست کارنکن و آدم های موفق

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

خیلی از ماها سعی میکنیم که رشته مناسبی انتخاب کنیم، درس بخونیم و در نهایت با مدرکمون یک کار خوب با درآمد بالا پیدا کنیم. گاهی ممکنه در این مسیر، نکاتی مثل علاقه ی قلبی  و استعدادمون رو نادیده بگیریم و بر اساس انتظارات جامعه، در مسیری قرار بگیریم که عمیقا در اون خوشحال نیستیم.

اما در مقابل افرادی هستن که با شغلشون زندگی می کنن. آدم هایی که وقتی در محل کارشون هستن، لازم نیست مدام به ساعت نگاه کنن که کی وقت رفتن به خونه و زندگی کردن میرسه. پادکست رادیو کارنکن، از همین موضوع استفاده کرده و باور داره که زندگی میتونه خیلی قشنگ‌ تر از این باشه که برای سال ها عمرمون رو توی کاری بگذرونیم که ازش متنفریم. به این امید که شاید وقتی بازنشسته شدیم یا توی ساعات غیرکاری، زندگانی رو تجربه کنیم و نه زنده‌مانی.

بر همین اساس هم، امین آرامش تهیه کننده و گوینده این پادکست ها با آدم ها در مورد مسیر شغلی شون گفت و گو میکنه. تجربیاتشون رو با ما شریک میشه تا بتونیم برای انتخاب یک مسیر درست، اطلاعات بیشتری داشته باشیم و راحت تر تصمیم بگیریم.

شما میتونین به سایت کارنکن مراجه کنین و علاوه بر گوش دادن به اپیزودهاش از طریق پلتفرم های معرفی شده، مطالب آموزنده ای که در زمینه مسیر شغلی منتشر میکنه رو هم مطالعه کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا
  ۳ تیر ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان 🙂
  ما چند تا نوجوون هستیم که یه پیج راه اندازی کردیم و خدمات کامپیوتری وکارهای اینترنتی رو انجام میدادیم،ولی متاسفانه هیچ حمایتی از ما صصورت نگرفت و مامجبور شدیم پیج مون رو ببندیم ؛تازه کلی آموزش های مفید درباره کار با نرم افزار ها هم درست میکردیم ولی متاسفانه هیچ کس حمایت نکرد وما پیج مون رو بستیم.
  اگه دوباره راه اندازی کنیم،شما حمایتمون می کنید؟




  • رنگی رنگی
   ۳ تیر ۱۳۹۹

   سلام آدم رنگی. بستگی به کیفیت کارتون داره. اگر خوب باشه چرا که نه




 2. maryam
  ۱۷ تیر ۱۳۹۹

  ممنون رنگی رنگی عزیزمثل همیشه عالی هستید باتمام وجودممنونتونم برای معرفی این سایت عالی روزوروزگارتون بهاری



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...