معرفی کتاب – کار من جادو کردن است - رنگی رنگی

معرفی کتاب – کار من جادو کردن است

معرفی کتاب – کار من جادو کردن است

اگر شما هم از طرفداران داستان های عجیب و متفاوت هستین، بهتون پیشنهاد می کنیم مجموعه داستان ” کار من جادو کردن است ” نوشته ی آنالی اکبری رو بخونین. این کتاب از داستان های کوتاهی تشکیل شده که فضایی متفاوت و جادویی دارن که با توصیف ها و فضاسازی های قشنگی همراه شده. با خوندن داستان های کتاب میتوینن به خوبی اون محیط ها، آدم ها و … رو تصور کنین که روایت گر جهانی هست که در ذهن خلاق نویسنده شکل گرفته و پر شده از آدم هایی که روش ها و نگاه متفاوت و جالبی به دنیا دارن.

heart3

چرا این کتاب رو در رنگی رنگی معرفی می کنیم؟

خوندن این کتاب خیلی لذت بخشه و میتونه برای مدتی شما رو از فضای اطرافتون دور کنه و به دنیایی جادویی ببره. اما نکته ی جالب تر این هست که نگاه جالب نویسنده شما رو با دید متفاوتی آشنا میکنه، نقطه نظری که شاید هیچ وقت بهش فکر نکرده باشین. خوندن داستان هایی در این سبک می تونه بهتون کمک کنه تا نگاهی جدید و خلاقانه تر نسبت به دنیای اطراف و اتفاقاتش داشته باشین.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محمدرضا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

  با سلام و احترام،

  اول از همه طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق باشه انشااالله . می خواستم از زحماتتون تشکر کنم، خیلی وقته با سایتتون آشنا هستم ولی تقریباً یک ماه هست به صورت روزانه مطالبتون رو دنبال می کنمو انرژی میگیرم.

  حضور تیم هایی مثل تیم شما برای جامعه ما ضروری است.

  ممنون از همه زحماتتون
 2. Zara?
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

  وای کتاب هایی که معرفی میکنین خیلی خوبن من کتاب ماجرای عجیب برای سگی در شب رو که شما معرفی کرده بودین خوندم و به نظرم خیلی جالب بود اما بقیه اونها رو پیدا نکردم?
 3. فریده
  ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام به همگی این کتاب یکی از جذاب ترین کتاب هایی بود ک خوندم حتما بخونیدش:)
 4. Ani
  ۵ مهر ۱۳۹۸

  سلام منم این کتابو خوندم و خیییلی هم دوسش دارم ممنونم از رنگی رنگی عزیز برای معرفی این کتاب.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...