رنگی یاب – کارکست و کارآفرینی - رنگی رنگی

رنگی یاب – کارکست و کارآفرینی

رنگی یاب – کارکست و کارآفرینی

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

راه اندازی یک کسب و کار، به همون اندازه که هیجان انگیز و جذاب هست، چالش های زیادی رو ایجاد میکنه و برای پشت سر گذاشتن اون ها، نیاز هست که یک سری مفاهیم رو بشناسیم و از ابزارهای مناسب استفاده کنیم تا بتونیم قدم به قدم پیشرفت کنیم و به هدفمون نزدیک تر بشیم. خیلی کتاب ها و مقالات معتبر هستن که از مسیر شغلی کارآفرینان موفق الهام گرفتن و میتونن مطالب خوبی رو به ما یاد بدن. اما گاهی پیدا کردن منابع معتبر میتونه کار سختی باشه و برای همین، کارکست این پروسه رو برای ما آسون تر کرده.

کارکست یک پادکست فارسی هست که ابزارها و مفاهیم نوآوری و کارآفرینی رو به نقل از منابع معتبر علمی بررسی میکنه و در اختیار مخاطبینش قرار میده. محمدهادی شیرانی، تهیه کننده و گوینده این پادکست در رشته ی نوآوری و کارآفرینی تحصیل میکنه و برای همین هم میتونه منابع معتبر و مفید رو بر اساس تجربیات و مطالعات خودش در اختیار مخاطب قرار بده. یکی از ویژگی های این اپیزود ها این هست که مطالب به زبانی عامیانه و ساده تعریف میشن تا هرکسی بتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه و در حد نیاز خودش ازشون کمک بگیره.

مثلا یکی از اپیزودهای این پادکست در مورد پروژه ی فروش میلک شیک مک دونالد هست. یا در یک اپیزود دیگه میتونیم یاد بگیریم چطور به سبک نتفلیکس، استعدادها رو مدیریت کنیم. کارکست وبسایتی داره و در اونجا پادگیرهایی ک میتونین در اون ها به اپیزودهاش گوش بدین رو معرفی کرده. همچنین میتونین به اینستاگرام karcast_podcast هم مراجعه کنین و از پست های جالبش استفاده کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Newsha
  ۲۶ آبان ۱۳۹۹

  سلام،
  من در پیج اینستاگرام و به صورت آنلاین سه زبان انگلیسی، ایتالیایی و فرانسوی رو تدریس می کنم.
  کلاسهای داوطلبانه زیادی رو برگزار کردم. و اگر بدونم کسی به این کلاسها نیاز داره و بضاعت مالی نداره باز هم این کار رو انجام خواهم داد.

  @universal_language_stationارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...