خبر ! خبر ! اداره خوشحالسازی تو یه مسابقه شرکت کرده ! - رنگی رنگی

خبر ! خبر ! اداره خوشحالسازی تو یه مسابقه شرکت کرده !

خبر ! خبر ! اداره خوشحالسازی تو یه مسابقه شرکت کرده !

حرف از مسابقه که میاد هر کسی وسوسه میشه ! اونم وقتی مسابقه ای باشه که رای دهنده ها آدم رنگی هایی باشن که ما شبانه روز سعی داریم خوشحالشون کنیم و با هم یه دنیای شاد و هیجان انگیز بسازیم ! آدم رنگی هایی که یک سری شون خیلی وقت هست با ما هستن و عده ای هم به تازگی ما رو دنبال می کنن و کلی از وجودشون انرژی می گیریم .

h2-

حالا چه مسابقه ای هست ؟

جشنواره وب ایران مسابقه ای داره که اداره خوشحالسازی رنگی رنگی هم در اون شرکت کرده . اگر سالهای قبل هم ما رو دنبال می کردید حتما با این جشنواره آشنا هستید.  تو این مسابقه یه عالمه از سایت هایی که شما ازشون خرید می کنید یا از مطالبشون استفاده می کنید شرکت می کنن و بینشون یک مسابقه برگزار میشه تا محبوب ترین شون از نظر شما انتخاب بشه.

h2-

اگر شما هم دوست دارین به رنگی رنگی رای بدین و تو این مسابقه از ما حمایت کنید اصلا کار سختی نیست. کافیه روی این لینک ها کلیک کنید . یه قلب کوچولو گوشه سمت چپ صفحه ست وقتی روش کلیک می کنید ازتون درخواست میشه ایمیلیتون رو وارد کنید . تو مرحله بعدی وارد ایمیلتون میشه و رای تون رو تایید کنید. به همین راحتی ! تو چند دقیقه رای تون ثبت میشه و یه قلب به قلب های آدم رنگی ها اضافه می کنید

صفحه رای دادن به سایت رنگی رنگی 

صفحه رای دادن به فروشگاه رنگی رنگی 

صفحه رای دادن به اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

h2-

سال پیش، اداره خوشحالسازی هم از نظر شما و هم از نظر هیئت داوران تونست جایزه بهترین سایت در حوزه سبک زندگی رو بگیره ! چشم های رنگی رنگی پر از ستاره های خوشحال و خندان میشه وقتی حمایت و دوستی آدمایی مثل شما رو داره. قلب کوچولوی رنگی رنگی منتظره شماست که روش کلیک کنید و بهش رای بدید. ازتون ممنونیم که برای رنگی تر شدن دنیا قدم برمی دارید

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. موژان
  ۲۷ دی ۱۳۹۵

  رنگی رنگی تو فوق العاده ای….مگه میشه اول نشی!!!!
 2. نیلوفر
  ۲۷ دی ۱۳۹۵

  قلب قلب قلب :)
 3. شقایق
  ۲۷ دی ۱۳۹۵

  دیشب رای دادیم مگه میشه رای نداد
 4. masi
  ۲۸ دی ۱۳۹۵

  من رای دادم و مطمئنم دوباره شمابرگزیده میشید. کارتون عالیه
 5. بهار
  ۲۸ دی ۱۳۹۵

  مگه میشه به ادم های رنگی مثه شما که خیلی تصادفی چند سال پیش پیداتون کردم رای نداد.برای من انگیزه بودین تو بدترین حالت .مطمینم برنده میشیم .دوستتون دارم دوستای رنگی من .
  خدا قوت
 6. محیا
  ۱ بهمن ۱۳۹۵

  رنگی رنگی تو بهترینی
  همه ما دوستتون داریم.
 7. nargess
  ۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام رنگی رنگی 😊
  رأی دادیم .
  میشه لطفا طالع بینی این هفته رو بذاری.
  حرف نداری😍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...