رنگی یاب – جادی و رادیو گیک یک حرکت گاه رادیویی - رنگی رنگی

رنگی یاب – جادی و رادیو گیک یک حرکت گاه رادیویی

رنگی یاب – جادی و رادیو گیک یک حرکت گاه رادیویی

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

اخبار و موضوعاتی در دنیا وجود دارن که خیلی ها در موردش صحبت نمیکنن. یا اطلاعات درست کمتری رو میشه در موردشون پیدا کرد. شاید هم اگر مطالبی رو در مورد این موضوعات پیدا کنیم، به زبان پیچیده ای بیان شده باشن که نتونیم به خوبی باهاشون ارتباط برقرار کنیم. حالا اگر یک منبعی پیدا بشه که با بیانی صمیمی و راحت در مورد این موضوعات محتوا تولید کنه و با ما به اشتراک بذاره همه چیز خیلی بهتر میشه. خبر خوب این هست که جادی با پادکست رادیو گیک این کار رو برای ما انجام میده.

پادکست رادیو گیک، به نقل از سازنده اس، یک حرکت گاه رادیویی هست که در مورد مسائل مختلف که کم تر به اون ها پرداخته میشه حرف میزنه. از تکنولوژی گرفته تا معضلات اجتماعی یا حتی موضوعاتی که ممکن هست تابو به نظر بیان و صحبت راجع به اون ها راحت نباشه. به شما پیشنهاد می کنیم حتما به سایت jadi.net سر بزنین، از اینستاگرام jadijadinet دیدن کنین و به اپیزودهای رادیو گیک، از راه هایی که در سایت معرفی شده گوش بدین به شما قول میدیم که از شنیدنشون لذت میبرین و و هم اطلاعات عمومی تون رو افزایش میدین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...