رنگی یاب – یک جعبه فرهنگ و هنر - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک جعبه فرهنگ و هنر

رنگی یاب – یک جعبه فرهنگ و هنر

دنیای فرهنگ و هنر مثل یک سرزمین جادوییه که انتهایی نداره و کشورمون ایران، تاریخچه‌ای غنی در این زمینه داره. وقتی به سراغ موضوع ادبیات، فرهنگ و هنر میریم، آدم‌های زیادی هستن که با شناختن‌شون و دونستن داستان‌شون، چیزهای زیادی یاد می‌گیریم که حتی ممکنه باعث بشن، نگاه متفاوت تری به زندگی پیدا کنیم. در رنگی یاب امروز به معرفی پادکستی می‌پردازیم که می‌تونه منبع مناسبی برای شناخت بیشتر و عمیق‌تر این حوزه باشه.

heart3

پادکست جعبه، کاری از منصور ضابطیان هست. جعبه‌ای که وقتی درش رو باز کنیم، چیزهایى از ادبیات و فرهنگ و هنر پیدا خواهیم کرد… شاید هم چیزهایى بیشتر. از داستان آرامگاه فردوسی و آثار حافظ شیرازی گرفته تا رفتن به کافه نادری و شناسایی راز گل سرخ! حتی می‌تونیم پای صحبت‌های خانم سیمین بهبهانی در یکی از اپیزودها بشینیم و یا در یک قسمت دیگه، با ده‌گانه آقای آواز، استاد شجریان آشنا بشیم.

تهیه کننده و گوینده این پادکست، منصور ضابطیان، تجربه خیلی زیادی در زمینه تولید محتوای فرهنگی و ادبی داره. از روزنامه‌‌نگاری به صورت حرفه‌ای گرفته تا گویندگی رادیو و ساخت برنامه تلویزیونی. همچنین سفرنامه‌های آقای ضابطیان از کتاب‌های محبوب فارسی هستن و همین می‌تونه بهمون اطمینان بده که این پادکست، قراره ما رو با راهنمایی حرفه‌ای به سفری در دنیای ادب و هنر ببره. صدا و بیان گیرای این هنرمند، مخاطب رو به سرعت با پادکست همراه می‌کنه. می‌تونی جعبه رو از طریق پادگیرهای مختلف بشنوی و با معرفی اون به طرفداران این دست موضوعات، ازش حمایت کنی.

اگر تو هم پادکستی می‌شناسی که محتوای با کیفیت و جالبی ارائه می‌ده، حتما در بخش نظرات بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...