رنگی یاب – مردی که با بطری های پلاستیکی قایق میسازه - رنگی رنگی

رنگی یاب – مردی که با بطری های پلاستیکی قایق میسازه

رنگی یاب – مردی که با بطری های پلاستیکی قایق میسازه

حتما برای شما هم پیش اومده که با دیدن یک کسب و کار خلاقانه، یا ایده ای که یک قلب مهربون و ذهنی رنگی پشت اون بوده با تمام وجود خوشحال شدین و شاید حتی به این نتیجه رسیدین که شما هم میتونین همچین تغییر مثبتی در دنیای اطرافتون به وجود بیارین. پشت تمام این اتفاقات زیبا، آدم های رنگی و سرسختی هستن که به درست بودن رویاهاشون باور داشتن و میدونستن که توانایی واقعی کردن آرزوهاشون رو دارن.

star2

ما در رنگی یاب این آدم ها و کارهایی که انجام دادن رو به شما معرفی می کنیم. این موضوع میتونه بهتون کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودتون توجه کنین و در نهایت به این نتیجه برسین که اگر رویایی دارین، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودتون دارین. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنین، چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد شما و موفقیت بزرگتون مینویسیم 🙂

heart3

داستان رنگی یاب امروز درباره مردی به اسم Ismaël Essome  از کشور کامرون در غرب آفریقا هست، کسی که با بطری های پلاستیکی دور ریختنی قایق میسازه و ایده این کسب و کار از سال ۲۰۱۱ به ذهنش رسید. وقتی که هنوز یه دانش آموز بوده، یک طوفان باعث میشه سیلاب ها یک عالمه بطری رو به محله اون ها بیارن. اون بطری ها رو جمع میکنه و باهاشون قایق میسازه.

بعدتر این آدم رنگی، تمام داراییش رو برای یک کار خیریه سرمایه گذای می کنه. در این خیریه اون توی منطقه میگرده، بطری های پلاستیکی که گوشه و کنار رها شدن رو جمع میکنه و باهاشون قایق میسازه.در نهایت این قایق ها برای طبیعت گردی و یا ماهیگیران نیازمند به کار میرن.

star2

این ایده خلاقانه و سودمند، هم به دیگران کمک میکنه و هم باعث میشه تا بطری ها از محیط زیست جمع آوری بشن و دریاها و اقیانوس ها رو آلوده نکنن. مرد کامرونی این رنگی یاب با یک تیر دو نشونه رو هدف میگیره و با این حرکت خلاقانه اش هم به آدم ها و هم به محیط زیست کمک می کنه.

هر کسی می تونه از مشکلات و تهدید ها فرصت بسازه، فقط کافیه تا اون بعد خلاق ذهنش رو فعال کنه.

منبع

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...