اتاق‌تان را از انرژی نور پر کنید - مجله آنلاین رنگی رنگی

اتاق‌تان را از انرژی نور پر کنید

اتاق‌تان را از انرژی نور پر کنید

محیط زندگی روشن و پر نور، پرانرژی‌تر از فضایی تاریک است. برای داشتن اتاق روشن گزینه‌های زیاد و کم هزینه‌ای وجود دارد. تغییر نور خانه، نور زندگی شما را هم تغییر خواهد داد.

راهنمایی های گام به گام ما پیشنهاداتی برای روشن‌تر کردن اتاق شما با ایجاد تغییراتی کوچک در مبلمان و دیوارهاست.

تخت نقطه مرکزی اتاق خواب است. از رنگ‌های روشن وگرم برای روتختی‌تان استفاده کنید که با رنگ پس زمینه تخت هماهنگی داشته باشد. چیزهایی که خیلی ضروری به نظر نمی‌رسند را از اتاق خارج کنید تا فضای اتاق بازتر شود.

دیوارها را با رنگ‌های روشنی که تضادی نرم با یکدیگر دارند رنگ کنید. از رنگ‌های براق استفاده کنید تا نور را به سراسر اتاق منعکس کنند.
برای پرده سراغ پارچه‌های نرم و روشن بروید. ضخامت پرده را در حدی در نظر بگیرید که مانع نفوذ نور خورشید نشود. اگر اتاق شما یک پنجره کوچک دارد با گذاشتن یک میله پرده بزرگ اندازه آن را به حداکثر برسانید. به این ترتیب زمانی که پرده را جمع می کنید، قسمت جمع شده روی دیوار قرار می گیرد نه روی پنجره و مانع نفوذ نور نمی‌شود.

برای خرید مبل، به جای مبل‌های تک نفره سراغ کاناپه‌ها دو و سه نفره بروید. مبل‌های تک نفره فضای زیادی می‌گیرند. رنگ‌های کرم و طوسی مخملی انتخاب‌های خوبی برای خانه روشن است.

فرشی درخشان بر روی زمین پهن کنید وکف اتاق را از بهم ریختگی حفظ کنید.

منابع روشنایی را در سراسر اتاق پراکنده کنید. شمع‌ ولامپ‌های تزیینی بخرید و فضاهای کوچکی با این نورهای پراکنده بسازید. نور مرکزی سقف را از یک لامپ بگیرید.

گیاهان انرژی زنده‌ای به اتاق می‌دهند. گیاهان آپارتمانی متناسب با شرایط نور و دمای خانه تهیه کنید. داشتن حتی یک شاخه گل در گلدان هم خانه شما را پر انرژی‌ و شادتر خواهد کرد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...