رنگی یاب – سرم اطلاعات - رنگی رنگی

رنگی یاب – سرم اطلاعات

رنگی یاب – سرم اطلاعات

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به تو یادآوری کنیم که میتونی بخشی از همون تغییر مثبتی باشی که دوست داری در دنیا ببینی.

اینکه از سلامتی جسمی و روحی مون مراقبت کنیم، از الویت های زندگی هر آدم رنگی هست. برای این کار باید آگاهی خودمون رو نسبت به عواملی که میتونن برای سلامتی خطرساز باشن، راه های پیشگیری و درمان بالا ببریم. افزایش آگاهی میتونه از طریق مشاوره پزشکی اتفاق بیفته یا حتی تماشا کردن ویدئوهای آموزشی و برنامه های تلویزیونی، خوندن کتاب ها و مقالات مختلف و ..

اما گاهی ممکنه یک سری از این مطالب که در شبکه های اجتماعی به دستمون میرسن، مبنای علمی درستی نداشته باشن، یا اینکه ممکنه حتی نتونیم محتوایی پیدا کنیم که بیانش عامیانه و قابل درک باشه. همین موضوعات باعث شد ایده تهیه پادکستی به اسم سرم اطلاعات شکل بگیره. محتوای این پادکست توسط دو دانشجوی رشته پزشکی تهیه میشه. این مجموعه تلاش میکنن تا بر اساس مطالعات خودشون، منابع معتبری که میشناسن و همچنین مصاحبه با متخصصین مختلف مطالب مفیدی رو به زبان ساده برای مخاطبین تهیه کنن.

در سایت این پادکست به آدرس inf-serum این امکان فراهم شده تا اگر سوالی داری و درباره اش هنوز پادکستی تولید نشده، اطلاع رسانی کنی تا خیلی زود بهش رسیدگی بشه. در این سایت ویدئوها و اپیزودهای این پادکست قرار میگیره و به راحتی برای همه در دسترس هست. همچنین علاوه بر سایت میتونی در اپلیکیشن های متنوع پادگیر هم بهشون گوش بدی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. فاطمه
    ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

    رنگی رنگی جون اگه میشه درباره سابلیمینال ها هم توضیح بده و لینک دانلودش رو در سایت قرار بده😘
    خیلی ممنون😍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...