رنگی یاب – دست سازه های هاگ - رنگی رنگی

رنگی یاب – دست سازه های هاگ

رنگی یاب – دست سازه های هاگ

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با شما به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیرین و باور داشته باشین که رویاهاتون ارزش واقعی شدن رو دارن.

گاهی اوقات بهترین کار برای رها شدن از مشغله های ذهنی و افکار مضطرب کننده، گم شدن تو رویاها و تخیلاته. مثلا برای چند دقیقه چشم هات رو ببندی و از دنیای اطرافت فاصله بگیری و تو اعماق اقیانوس ها، شهرهای گم شده و جنگل های ممنوعه قدم بزنی. کسب و کاری که امروز مهمون رنگی یاب هست، این کار رو برات آسون تر کرده.

هاگ دست سازه هایی کوچک و ظریف خلق میکنه تا بهت کمک کنن در واقعیت هم خیال پردازی کنی. اون چوب های بی شکل راش و بلوط رو تراش میده و از دل اون ها تصاویری میسازه که میتونی برای دقیقه های طولانی تو جزئیاتشون غرق بشی. اسم های جالبی که برای این آثار انتخاب کرده، جذابیتشون رو چندبرابر میکنه و باعث میشه تا بخوای گوشه اتاقت یک شهر خاموش داشته باشی یا درخت زندگی رو روی میزکارت بذاری.

میتونی عکس ها و جزئیات این دست سازه های ارزشمند رو در صفحه اینستاگرام هاگ ببینی و اگر لذت بردی، با معرفی اون ها به بقیه، ازش حمایت کنی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Halzh
  ۵ اسفند ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جان مامانم روی ماسک ها و کیف ها گلدوزی های خیلی قشنگی کار می کنه گلدوزی هایی که رنگی و زیبا هستند
  آدرس پیج کاری اینستاگرام مادرم هم pa_risa9239 و thelittlestiche هست خوشحال میشم این کسب و کار هنری رو معرفی کنید ممنونم
 2. yekimeslehamee
  ۵ اسفند ۱۳۹۹

  چه قدر جالبن در ظاهر شبیه مجسمه ها و وسایل دکورین که خیلی جاها موجوده اما اینکه از چوب و درخت طبیعی ساخته شده و چیز مصنوعی نیست این حس فوق العاده ای به آدم میده البته به شرط اینکه این دست سازه ها از درختای جوون و تازه که هنوز میتونن برای طبیعت مفید باشن درست نشن و از درخت هایی که میشه گفت کهنه ترن و عمرشون رو کردن استفاده کرد برای این کار
 3. هاسمیک
  ۶ اسفند ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی
  یه صفحه‌ای هست تو اینستا که رو فرفره نقاشی‌های خاص می‌کشن اسمش لالادیزاینه.?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...