لذت داشتن یک حوله نرم و خوب - مجله آنلاین رنگی رنگی

لذت داشتن یک حوله نرم و خوب

لذت داشتن یک حوله نرم و خوب

اگه قرار باشه یه روز در کمدای خونه باز بشن و همه لباسامون بیان بیرون و ما رو محاکمه کنن که چرا بهشون به اندازه کافی توجه نکردیم، از پس خیلی از لباسا برمیاییم، اما شاید جواب خوبی واسه حوله‌هامون نداشته باشیم.

حوله‌ها دردسر زیادی برای ما ایجاد نمی‌کنن، جز وقتی که نو هستن. حوله‌های تازه معمولا قدرت جذب بالایی ندارن و بعد از چند بار شستشو و از بین رفتن آهارشون تازه تبدیل به حوله ایده‌آل می‌شن.

برای از بین بردن این مانع جذب آب، یه پیشنهاد خوب داریم. حوله نو رو بندازید تو ماشین لباسشویی و بعد از اینکه آب داغ به نصفه رسید یک لیوان سرکه سفید به چرخه شستشو اضافه کنید. بعد از چند دقیقه شستشو و آب‌گیری مجدد، این‌بار نصف لیوان جوش شیرین رو جای پودرلباسشویی اضافه کنید و دوباره حوله رو بشورید. به هیچ عنوان سرکه و جوش شیرین رو همزمان نریزید. حالا بعد از آبگیری حوله‌ای تمیز، با قدرت جذب فوق‌العاده خواهید داشت.

تصویری که معمولا برای تبلیغ مایع نرم‌کننده لباس نشون می‌دن چندتا حوله خوش‌رنگ و تا شده است. اما واقعیت اینه که این نرم‌کننده‌ها اصلا به درد حوله نمی‌خورن. نرم‌کننده‌های لباس لایه نازکی از یک ترکیب شیمیایی روغنی روی پارچه می‌کشن. برای حوله‌ای که وظیفه‌ش جذب آبه، روغن هیچ کاربردی نداره.

بهترین روش برای شستن حوله، چه کهنه باشه و چه تازه استفاده از سرکه و جوش‌شیرین به طور مجزا است. این مواد هم حوله رو نرم می‌کنن، هم لکه‌برهای خوبی هستن و قدرت جذب آب رو بالا می‌برن.

گذاشتن حوله مرطوب توی حمام یا قفسه بدترین کاریه که می‌تونید با حوله و البته پوست خودتون بکنید. حوله‌ها رو به طور منظم بشورید، به دقت خشک کنید، تا اگه یه روزی پای میز محاکمه‌شون نشستید برنده بیرون بیایید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...