طالع رنگی هفته: 30 تیر تا 5 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته: ۳۰ تیر تا ۵ مرداد

طالع رنگی هفته: ۳۰ تیر تا ۵ مرداد

 فروردین

کسل نباش چون غریزه‌ات بهت می گه یک چیز جالبی پشت پیچ بعدی مخفی شده و اشتباه هم نمی کنه. این هفته با یک سورپریز مواجه خواهی شد که خوشحالت می کنه. نذار ناامید بشی چون چند قدم آخر است که باعث می شه از خط پایان رد بشیم – هر چقدر هم که خسته باشیم. روز جمعه مریخ از لیبرا به برج عقرب می ره و این خبر عشقی خوبیه چون بالاخره بعد از هفت ماه، مریخ خشن از بالای سر بخت عاشقانه‌ات کنار رفته. اگر در مورد یک تصمیم بزرگ داره فکر می کنی، جواب «بله» است. کاری رو بکن که بیشتر می خوای و هی توی فکرت می چرخه.

 اردیبهشت

اشتباهی که از یک نفر سر زده، روی زندگی تو هم تاثیر می ذاره. سعی کن بیش از حد روش وقت نذاری چون به هرحال چیزی است که شده و راه حل درست ادامه مسیر است. به کاری که می کنی اعتماد داشته باش و پیش برو و موفق می شی حتی اگر در طول این هفته به چند دست انداز برخورد کنی. از جمعه تا یک ماه رابطه عاشقانه ممکنه حوصله سر بر بشه. نگران نباش چون این به خاطر حضور مریخ در آسمون پیش اومده و می گذره. یک قرار بزرگ یا یک مهمونی یا چنین چیزی منتظرت است و اگر مرددی که بری یا نه،‌ حتما برو.

 خرداد

در این هفته در مورد قرارها و برنامه‌هات منتظر یک اتفاق غیرمنتظره باشه. کسی رو می بینی که انتظار نداری یا جایی می ری که هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردی روزی خودت رو اونجا ببینی. پیشنهادی که بهت می شه هم جالبه ولی قبل از جواب «بله» حتما یک هفته برای فکر کردن وقت بگیر. ارتباط با طبیعت برات خوبه تا بتونی اثر خشن مریخ رو در این هفته دفع کنی. یک گلدون کوچیک بگیر یا چیزی بکار یا چند ساعتی رو جایی بگذرون که طبیعت توش حضور پررنگ‌تری داره. بدون که از جمعه به بعد در سکتور عشق بعضی چیزها قراره تکونی بخورن پس براشون آماده شو!

 تیر

گرفتن فرمون در دست کار سختی خواهد بود. این هفته پر از اتفاقاتی است که توی برنامه ها تغییر ایجاد می کنن و حتی یک پیشنهاد اینه که سعی نکنی برنامه خیلی محکمی بریزی و لحظه به لحظه زندگی کنی؛ اینجوری شانس موفقیت بالاتره. در ضمن باید کم کم آماده بشی که قلبی رو بشکنی! انگار با حرکت کردن مریخ و خارج شدنش از سکتوری که هفت ماه بود اشغال کرده بود،‌ لازمه به کسی حرف سختی بزنی. اینکار رو بکن و از شنبه ماه جدید توی خونه ات آدم های جدیدی رو سر راهت قرار خواهد داد.

 مرداد

ضربه پذیر بودن دلچسب نیست ولی گاهی اجتناب ناپذیره. به هرحال آدم ها گاهی در شرایطی هستن که راحت تر می شکنن و فشار کمتری رو می تونن تحمل کنن. برای بیرون اومدن از این شرایط به چیزهای خوب و مثبت فکر کن و ببین چقدر از چیزهایی که داری کم به نفع شاد بودنت استفاده کرده ای. یک برنامه طولانی مدت داشتی که مدتی است فراموش شده و اوقاتی هم که سراغش می ری بیشتر به جنبه‌هایی می رسی که خودت دوستشون داری نه اون چیزهایی که لازمه انجام بشن. بدون که برای رسیدن به مقصد باید از بخش های غیرجذاب راه هم گذشت. حوصله کن و به هدف خوبت خواهی رسید. در این هفته یک نفر هم سر راهت قرار می گیره که پتانسیل تبدیل شدن به یک دوست برای همه زندگی رو داره. سوال اصلی اینه که آیا تو انتخابش می کنی یا نه؟ سخت گیری کن چون اگر با هم دوست بشین، طولانی مدت خواهد بود.

شهریور

کمی کنار بایست و قاطی شلوغ پلوغی ها نشو. شاهد کمی درگیری خواهی بود که بهتره خودت جزوش نباشی. آدم‌ها با هم درگیر می شن تا چیزی به دست بیارن و سعی می کنن تو رو هم قاطی بازیشون کنن ولی در نهایت تنها چیزی که به تو می رسه نارضایتی دو طرف است. این رو بدون که از همین امروز اورانوس حرکت چند ماهه اش به سمت عقب رو شروع می کنه. تاثیرش روی زندگی تو؟ کند بودن ماجراهای عشقی و کمی حوصله بربودن شرایط. بهترین روش برخورد با این وضع اینه که به جای انتظار هیجان و اتفاقات عجیب، با حوصله در یک مسیر پیش بری – مثلا برای چیزی مثل کنکور درس بخونی یا در کاری که داری می کنی پیش بری. مریخ هم از روز جمعه از برج فلکی تو خارج می شه و زمان مناسبی درسته می کنه برای صداقت کامل با پارتنر یا پارتنر احتمالی.

 مهر

قلبت آماده پذیرفتن یک رابطه عمیق و طولانی است ولی شرایط زندگی اینطوری نیست. اتفاقاتی که می افتن تو رو از عشقی که دوست داری دور می کنن و مشغول چیزهای دیگه. در این هفته یک اتفاق تو رو سراغ چیزی می فرسته که اصلا انتظارش رو هم نداشتی ولی از عهده‌اش بر می یای که شرایط رو کنترل کنی و از موقعیت جدید به نفع خودت استفاده کنی. تعطیلات هفته بعد فرصت خوبی است برای کشف جایی که قبلا توش نبودی. در این هفته و هفته بعد روابط اجتماعی ات بسیار زیادتر از قبل می شه و این فرصتی برای درخشش رمانس هم هست. از چهارشنبه ژوپیتر در سکتور دوست‌یابی تو است و باید انتظار داشته باشی (و آماده باشی) که حلقه دوستانت گسترده تر بشه و یکی دو نفر مهم هم بهش اضافه بشن. تو جمع ها شرکت کن و معجزه‌اش رو ببین.

 آبان

مثل اینکه بالاخره داری تصمیم میگیری کار و تلاش و برنامه ریزی برای آینده رو متوقف کنی و سراغ تفریح و با بقیه بودن بری!‌ شایدم این تفریح و حضور در گروه بعد از یک دوره تنبلی داره اتفاق می افته ولی به هرحال چیزی که در آسمون این هفته ات است، شروع فعالیت اجتماعی بعد از یک دوره رکود است. در مورد مشکلی که وجود داره ، ریلکس بودن بهترین کاره. در نهایت همه با تعجب خواهند گفت «دیدی کاری نکرد و موفق هم شد!» ولی خودت می دونی که هر لحظه مواظب هدف بودی و آروم آروم پیش می رفتی. اگر حس جذابیتت بالا رفته بدون که درست فکر می کنی! از جمعه به بعد با حرکت مریخ تو خونه «کشش‌های فردی» تبدیل می شی به آتشفشانی از جذابیت… این اتفاق هر دو سال یکبار می افته و این هفته فرصتی عالی است برای جذب هر چیزی که می خوای به سمت خودت.

 آذر

دنیایی از احتمالات جلوت است و هیچ کس نمی تونه حدس بزنه که شرایط در سه ماه آینده چطوری خواهد بود. اما در این هفته لازم نیست به اونها فکر کنی و باید روی چند موضوع خاص تمرکز کنی و تمومشون کنی یا تکلیفشون رو مشخص کنی. اول حوصله سر بر ترین کار رو بکن تا کارهای دیگه راحت تر انجام بشن و بدون که برای رسیدن به یک مقصد باید از بخش های حوصله سر بر جاده هم عبور کرد. حرف سختی رو باید به یکی بگی و خبر بد یا خوب اینه که این هفته هم جراتت رو جمع نمی کنی تا ماجرا رو تموم کنی. اگر بعد از جمعه حس کردی با وجودی همه جشن ها و تعطیلی ها و خوشحالی های ظاهری ، شاد نیستی نگران نشو چون این حس مربوط به حضور مریخ در خونه دوم روابط اجتماعی است و می گذره. اگر لازم دیدی توی خلوت خودت باش و کارهات رو انجام بده تا جای برای اتفاقات خوب و هیجان انگیز باز بشه.

 دی

یکی از عجایب آسمون این هفته اینه که متولد دی که مشهوره به فعالیت های جدی و مستمر،‌ در این هفته سراغ کلی تفریح جدی و مستمر هم می ره! (: مردم معمولا با دیدن تو فکر می کنن خیلی جدی یا حتی بداخلاق هستی ولی واقعیت اینه که خنده رو و اهل خوشگذرونی هستی و این خصیصه ها در این هفته به اوج خواهد رسید. به شیطنت فکر کن اما در این هفته نه! طبیعی و با برنامه های معقول خوشحال باش تا شادی ات به حداکثر برسه. در این هفته با پارتنرت هماهنگی چون از همین سه شنبه ونوس و نپتون کنار هم خواهند بود و این کمک بزرگی است برای راحت بودن یک زوج در کنار همدیگه. اگر با کسی دوست نیستی بخصوص از شنبه به بعد چشم‌هات رو خوب باز کن و ببین کی بهت زل زده – ماه جدید آدم های جدید می یاره.

بهمن

ارزش‌های سنتی اعضای خانواده کمی دردسر برات درست می کنه. شاید بد نباشی در مورد نیازهای شخصی یا درخواست‌های فردی ات کمتر حرف بزنی تا کسی که این موضوع براش حساسیت برانگیزه هم مجبور به جواب نشه. اگر صحبت مهمی رو مطرح کردی یادت باشه که راز ارتباط موثر، خوب گوش دادن است. کسی توی دفتر، اداره، مدرسه یا چنین محیط هایی بسیار علاقمنده با تو دوست بشه. سه شنبه و چهارشنبه یک تغییر کوچیک توی قیافه ات بده تا دنیا هم یک تغییر کوچیک بکنه. حواست باشه که ماه جدید درست توی خونه پارتنرهای تو طلوع خواهد کرد و باید منتظر یک رابطه جدید یا حتی شکل جدیدی از رابطه باشی.

اسفند

افکارت هیجان انگیزن پس چرا زندگی ات به همون اندازه هیجان انگیز نشده؟ جواب این سوال تو آسمون نیست.. آسمون می گه این هفته باید پر هیجان بگذره پس اگر اینطور نیست به این فکر کن که شاید مشکلی توی اجرا یا چیز دیگه داری! خوشبختانه یک آدم خوش فکر داره به کمکت می یاد؛ اگر برنامه ای ریخت حتما قبول کن. مثبت موندن نسبت به دنیا به دنیا کمک می کنه که چیزهای خوبی رو پیش بیاره. این هفته احساس رمانس تقویت خواهد شد و بخصوص از جمعه به بعد ممکنه حس کنی دنبال چیزی هستی که قبلا بهش فکر هم نکرده بودی. قلبت رو باز بذار و یک آرزوی خوب بکن و توی این هفته می تونی بهش برسی. استفاده از تلفن شدیدا توصیه شده است بخصوص برای زنگ زدن به کسی که خیلی وقته ازش خبری نگرفتی.

 

 

محصول پیشنهادی این هفته : ست ۸تایی گوشواره های رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهراالملوک ^___^
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  مثل همیشه فروردین امیدوارانه و خوب بود مرسی از شما و خسته نباشید 🙂
 2. فیزول
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  خوب بود و امیدوارم خوبم پیش بره ولی راجبه عشقم که متولد تیر هست برام جالب نبود.خودم که فروردینم و برام اکثرا فال درست میوفته
 3. همیــلا
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  هر هفته میگه جمعه یه اتفاقی میوفته و یا فلان کن منم کل هفته یادمه که جمعه حواسم باشه ببینم چی میشه ولی روز جمعه یادم میره !!!! یعدشم که یادش میوفتم هر چی فکر میکنم اون اتفاقه چی بود یا جمعه چیکار کردم یادم نمیاد !!!!
  خوددرگیری مزمن به این میگن 😐
 4. Raheleh
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳


 5. فاطمه
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  دی ماهی بودن یکی از افتخاراتمه !!!
  یه تفریح درست و حسابی بعد از این همه مشغله میچسبه !
 6. مهسا
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  هفته ی خوبی در انتظارمان است:))))
 7. AySan
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  daghighan :/
  montazere un lahzeye sadegh budanam …
  vase konkur mikhunam
  mersi rangirangi ♥
 8. شقایق
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  وااای من عاشق طالع بینی های رنگی رنگی هستم. خیلی درستن !
  زنده باد شهریور :دی
 9. مهلا
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  هرکی ماه تولد خودشو دوس داره
  منم اردیبهشتیم و از نظر خودم خیلی ماه خاصیه . از همه ماهام که سر تره:)))
  اردیبهشتیا طالعتون رنگی رنگی باد
  البته همتون
 10. artimis
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  تیرماهیای خاااااااااااص
  توجه کردین ماه دی درست نقطه مقابل ماس.
  خوش بحال اون دی ماهی هایی که یه دی تیرماهی خاص تو زندگیشون هست.قدرشونو بدونید.کیفیتو فدای کمیت نکنید:))
  واسه همتون آرزوی خوشبختی و عاقبت ب خیری دارم.الهی آمین.
 11. floya
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  خردادو عشقه….:)
 12. نازی …
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  سلام رنگی رنگی
  میخوام بگم طالع این هفته ی بهمن بیش از اون چیزی ک فکرشو بکنین به واقعیت زندگی من نزدیک بود!اصلا خودش بود!
  مرسی مرسی…
 13. ملیکا
  ۲ مرداد ۱۳۹۳

  ” اگر در مورد یک تصمیم بزرگ داری فکر می کنی، جواب «بله» است. کاری رو بکن که بیشتر می خوای و هی توی فکرت می چرخه. ”

  گاهی وقتا ، چقدر خوبه دیدن این طور چیزای امید دهنده. به خصوص برای من که دارم تصمیم بزرگ می گیرم. ^__^
  ممنون رنگی رنگی.
 14. دختر رنگی
  ۴ مرداد ۱۳۹۳

  شهریورش عالی بود
  مخصوصا قسمت اینکه برای کنکور باید درس بخونی . دقیقا ۲۳ کنکور دارم ^_^
 15. زهرا
  ۵ مرداد ۱۳۹۳

  من فروردینیم همیشه فالم خوبه و درسته اما اینکه میگه تلاش کن به هدفت برس من نمیدونم چرا انقدر بی تلاشو بی اراده ام کــــــــــــمـــــــــــکـــــــــ…خدا کمک
  • انیس
   ۶ مرداد ۱۳۹۳

   زهرا جان تو اینترنت میتونی راهکارای ترک تنبلی و تقویت اراده رو سرچ کنی . تو همین رنگی رنگی خودمونم راهکار داده.
 16. choii jong hoo
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی جاااااان من فال روزانه رو هم بذارین دیگه 🙁
  خیلی طرفدار پیدا میکنه ها !
  حتی بیشتر از فال هفتگی! 🙁
  بذارین دیگهههههههههههه 🙁
 17. sepid
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  امروز ۶ مرداد ساعت ۱۶:۰۶ 🙁
  فال رنگی رنگی هنوز نیومده….ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...