طالع رنگی هفته: 3 تا 9 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته: ۳ تا ۹ شهریور

طالع رنگی هفته: ۳ تا ۹ شهریور

فروردین

رسیدن ماه سنبله به خونه ششم عادت ها، باعث می شه کشش زیادی پیدا کنی به کشف دنیاهای جدید. چیزهای جدید رو تست کن ولی حواست باشه که راه برگشت بسته نشه. در صورتی که به کارهای همیشگی ات عادت کرده باشی، ایجاد تغییر بسیار سخته. این هفته عشق در افول است و کمرنگ می شه. حالا یا چون داره جا می افته یا واقعا مشکلی پیش خواهد اومد. مطمئن شو که روز سه شنبه از قلبت محافظت کنی تا کسی اونو نشکنه و استرس بیخودی هم بهش وارد نکنی. احتمالا کاری می بینی که ناراحتت می کنه ولی فراموش نکن که خودت از همه مهمتر و ارزشمندتری.

 اردیبهشت

در صورتی که می خوای روابطتت گسترش پیدا کنه و بهتر بشه،‌در این هفته باید توجه خیلی بیشتری به احساسات آدم ها بکنی. قوانین برای همه هستن و نباید فکر کنی می تونی از قانونی که بقیه دارن رعایت می کنن سرپیچی کنی و جلو بیافتی. اورانوس شورشی و ونوس عاشق کنار هم هستن و با اینکه سنبله در خونه عشق است، بازم ممکنه صدمه ای جدی به چیزی که دوستش داری وارد بشه. به کار مثبت ادامه بده چون نزدیک به هدف هستی و بهترین استراتژی ادامه تلاش است.

 خرداد

دوست داری همه برنامه ها و نقشه‌هات اجرا بشن و اگر این اتفاق نیافته ناراحت می شی. این هفته متاسفانه قرار ناراحت بشی. کارهایی عقب می افتن و ماه جدید سنبله تاثیرش رو روی خونه چهارم امنیت می ذاره و بعید نیست حتی برای چند روز احساس عدم امنیت یا اضطراب بی دلیل بکنی. سه شنبه و چهارشنبه تا حداکثر توان از وضعیت عاطفی اطرافت استفاده کن. شاید بتونی کاری رو با خواهش کردن از یک نفر پیش ببری یا در یک احساس عاطفی مثبت شریک بشی و به یک هدف برسی. اینکار اصلا بد نیست چون طرفت رو هم خوشحال می کنی. از این شرایط به نفع خودت استفاده کن.

 تیر

نباید اجازه بدی که به راحتی تو رو از مسیری که هستی به بیرون هل بدن. هر چیزی کمی نگرانی داره و هر کاری ممکنه در جاهایی دلسرد کننده باشه ولی کسی که می خواد به آخر برسه باید در مسیر پیش بره و سریع دست از تلاش نکشه. سنبله در خونه سوم محیط اطراف است و تلاش برای مستحکم بودن و حفظ نظم و انضباط شخصی مهمترین توصیه به متولد تیر. در این هفته حتی می تونی به نظم اطرافت هم توجه کنی، جایی رو مرتب / تمیز کنی و به کارها نظم بدی. متاسفانه از نظر عشقی هفته خوبی پیش رو نیست پس سعی کن از فضاهای رمانتیک فاصله بگیری تا بدون ناراحتی این هفته بگذره.

مرداد

با باورهات در دوستی خواهی بود و این یکی از مهمترین چیزها برای رسیدن به آرامشه. ماه نوی سنبله وارد خونه ارزش شخصی شده و احتمال زیادی داره با کسی برخورد کنی که توی ماه خودت متولد شده یا باورهای مشابهی با تو داره. گفتگوی حاصل از این برخورد رو با حوصله پیش ببر و بحث رو جایی که طرف هنوز پر هیجان است قطع کن تا در زمان بهتری ادامه پیدا کنه. تماسی که بین تو و یک نفر دیگه برقرار می شه هم در کار و هم در دنیای عواطف برات خوبه. سعی نکن از چیزی، اونی که می خوای رو در بیاری و بذار چیزها رشد کنن و شکلی که لازم دارن رو بگیرن. هفته جالبی پیش روته به شرطی که خودت هم جالب باشی.

شهریور

یک خواسته که به کسی نگفتی داره رو می یاد. وقت هیجان نسبی فرا رسیده و ممکنه شرایط حسابی به نفع تو عوض بشه. در این هفته یک جلسه کوچیک تشکیل می شه که توش در مورد تو حرف می زنن و نتیجه اش چیزی است که می خوای. به دوستی که مدت ها از تو بیخبره زنگ بزن و یک خبر جدید بهش بده و یک خبر جالب می شنوی! کلا هفته ای است مشوق ارتباط های کوتاه و کوچیک و باور نمی کنی یک ایمیل ساده «دلم برات تنگ شده بود» به یک نفر که واقعا دلت براش تنگ شده می تونه چه کارهای بزرگی بکنه. سه شنبه و چهارشنبه سردی خاصی در فضای عاشقانه حکم فردا است ولی اجازه نده تو رو بترسونه، گرما در راهه.

 مهر

با خیالبافی به جاهای خوبی می رسی. به چیزی که دوست داری فکر کن و توی ذهنت بهش شکل بده و بعد تو دنیای واقعی دنبالش کن. از خشن بودن دنیا دلسرد نشو چون بعضی وقت ها سختی کارهای دنیا روشی است که آسمون با اون تصمیم می گیره به کی پاداش بده و به کی نه. برنامه ریزی برای یک شام با گروهی از دوستان تجربه ای عالی رو در این هفته می سازه و تو رو بر می گردونه به دنیایی که قدیم ها خیلی بهش احساس تعلق می کردی و دوستش داشتی و الان هم بد نیست گاهی سری بهش بزنی. یک عدم توافق در یک موضوع مالی ممکنه آدم رو دلتنگ کنه ولی اجازه نده هیچ چیز بد، ادامه دار باشه.

 آبان

برنامه ریزی برای‌ آینده لازمه و باعث می شه زمان کمتری برای تفریح یا بیکاری بمونه. اشکال هم نداره. درسته که تابستونه و خیلی ها دارن استراحت می کنن ولی تو باید کمی وقت برای برنامه ریزی های طولانی مدت هم بذاری و اینو بدونی که این حرکت عملگرایانه اصلا به معنی بد گذروندن نیست. کمی خیالبافی کن و ببین اگر تصوراتت پرواز می کردن کجاها می تونستی بری و بعد این جریان رو با دنیای واقعی مقایسه کن. در صورتی که دنبال عشق هستی، این هفته کسی در شبکه اجتماعی ات ظاهر می شه که پتانسیلش رو داره. مساله اینه که بذاری کمی در کارها بهت کمک کنه تا احساس کنه در زندگی تو مهمه؛ هیچ چیز برای یک مرد جذابتر از این نیست که در جایی مفید به نظر برسه!

 آذر

حرف‌هات قدرت این رو پیدا کردن که زندگی آدم ها رو عوض کنن. برج نوی سنبله در خونه تاثیرگذاری است و اورانوس در خونه ارتباطات و کلمات و افکارت قدرتی بیشتر از هر وقت دیگه دارن. در محیط کار سعی کن جای خودت رو پیدا / مستحکم کنی. درسته که احتیاط در اکثر موارد خوبه اما در این هفته با حمایت اورانوس، ریسک کن تا سودش رو ببینی. پیشنهاد یک سفر در راهه و جواب درست نسبت به سوالی که داری بهش فکر میکنی «بله» است؛ تصمیمی که گرفتی خوبه و عملی اش کن.

 دی

درسته که توانایی کار کردنت افسانه ای بوده اما همه در دورانی خسته می شن و نیاز به استراحت دارن. ماه نوی سنبله بهت می گه دنیا رو کمی آروم‌تر بگذرونی و نذاری کارها تو رو اونقدر درگیر کنن که به چیزهایی که دوست داری، نرسی. مریخ و ساترن به همدیگه رسیدن و بهتره تو هم از سرعتت کم کنی و باهاشون همراه بشی تا بتونی افسار کارها رو توی دستت بگیری. دوستات روزهات رو شلوغ می کنن ولی اشکالی نداره؛ دوست های آدم بخشی از آدم هستن و خوبه براشون وقت و انرژی بذاری. آرزویی قدیمی این هفته قراره تعبیر بشه پس اگر جایی اتفاقی افتاد پس اگر شب در خیابونی بودی چند لحظه به بالا نگاه کن شاید ستاره دنباله داری که آرزوت رو با خودش می یاره رو ببینی.

 بهمن

با انتظاراتی غیرعادی درگیر شدی. انگار باید کارهایی رو بکنی که اونکاره نیستی یا فکرهایی رو می کنی که اصولا قابل دستیابی نیستن. البته این به این معنی نیست که از پس این کارها بر نمی یای بلکه معنیش اینه که باید از خودت برداشتی جدید داشته باشی و بدونی که برچسب‌هایی که آدم به خودش می زنه با اینکه قابل تغییر هستن اما تاثیری جدی در رفتار آدم دارن. اگر کسی به خودش بگه خنگ‌تر، خنگ می شه و اگر بگه باهوش، باهوش‌تر می شه. برچسبی رو به خودت بزن که می خوای و به سمت چیزهایی که دوستشون داری ولی به نظرت دور از دسترسی می اومدن حرکت کن. ماه نوی سنبله یادآور فضای تنفس در یک رابطه است و باید بدونی گاهی بهتره طرفت رو تنها بذاری تا خودش به سمتت بیاد. چهارشنبه و پنجشنبه بودن مریخ در آسمون یک کشمکش رو پیش خواهد آورد که بهترین روش رد شدن ازش، مهربونی است و کش ندادن ماجرا.

 اسفند

در صورتی که منتظر فرصت مناسب هستی تا چیزی رو به کسی بگی، این فرصت همین هفته است؛ از امروز تا جمعه ماه سنبله در خونه حقیقت می گه چیزی که در دلت هست رو بهتره زودتر بگی. دیر شدن، سخت‌ترش می کنه. یک اتفاق کوچیک به نفع تو می شه و شانسی می یاری که هیجان زده ات می کنه. اگر اهل قرعه کشی هستی، جایی شرکت کن و در غیراینصورت سعی کن جایی باشی که معمولا نمی ری تا یک تجربه باحال جدید داشته باشی. اگر در رابطه هستی، وارد فاز جدیدی خواهی شد و اگر با کسی در رابطه نیستی اما می خوای باشی، این هفته شانس خیلی زیاده – اونهم در دنیای فیزیکی!

 

فروشگاه آنلاین رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. عادله
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی
  من خردادیم، مثل اینکه قراره ناراحت بشم. امیدوارم بتونم از شرایط استفاده کنم.
 2. هما
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  چه قدر این طالع بینی رنگی رنگی خوبه 🙂
  من همیشه منتظرشم و به نظرم خیلی متفاوته…
  مرسی 🙂
 3. زهرا
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  شهریور عاالی بود:)
 4. سروناز رنگی
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  رنگی رنگی عزیز دل
  طالع این دفعه من درست درست بود
  امروز بهترین خبر زندگیمو گرفتم و تو دانشگاه محبوبم برای ارشد قبول شدم و باید برنامه ریزی جدیو برای آیندم شروع کنم
  :*
 5. ♠ Galaxy Girl ♠
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  چه فالی
  واقعا میخوام یچیزی رو به یکی بگم
  واااااای من نمیتونم بهش بگم؟؟؟ چجوری بگم آخه؟؟؟؟
 6. دختر آسمانی
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  خب چرا همش تیری ها رو یه جوری از زندگی ناامید میکنه؟؟؟
  من این هفته یه مسابقه دارم….رنگی رنگیای عزیز دعا کنین واسم:)
  • مهناز
   ۴ شهریور ۱۳۹۳

   از ته دل واست دعا کردم
 7. fatemeh
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  چه عالی♥
 8. fatemeh
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  راستی ۷ شهریورم تولدمه:)
 9. Setayesh
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  رنگی رنگی همیشه درست در میاد!
  رنگی رنگی فوق العاده ای!
  رنگی رنگی عاخه چرا انقدر دقیییققققق؟؟!!
 10. یلدا
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  ممنونم رنگی رنگی …
  چقدر امیدوارم کردی …
  انشالله واسه من که دی ماهی ام همینطوری باشه و به آرزوم برسم ….. ای خدا ….
 11. الهه
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  اووووووووه چه حـس خـــوبی بهم داد
  مــــــرسی
 12. ستاره
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  کاش میگفت این هفته شما هرچه بخورید لاغر میمانید 😐
  ما دوتا عروسی داریم آخه =)
 13. بهار فروردین
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  وای فردا قراره قلبم شکسته شه؟:‏‏’‏(‏
 14. نغمه
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  من تیر ماهی ام!!
  کاش میشد توی مسیر موند ! 🙁
  • شیم شیم
   ۵ شهریور ۱۳۹۳

   یه تیر ماهی خیلی مستحکم و با ارادست.در مسییییییییییر میمانیم 🙂
 15. مريم
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی، عالی بود،بهتر از این نمیشه
 16. زهراالملوک ^___^
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  سه شنبه ؟
  عروسی مهساست که 🙁
  دلم میشکنه ؟
  این چه استرسی بود وارد کردی ؟
  ای بابا ای بابا ای بابا 😐
  خب من الان همه اش میخوام دقت کنم ببینم کی میخواد به من استرس وارد کنه تو این عروسی مهم که عروس دوستمونه داماد فامیل نزدیک 😐
  وای خب من الان استرس دارم 😐
 17. سنا
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  وای ینی میشه برای دی ماه اونی که گفته شده اتفاق بیفته؟
  ینی میشه اروزوم بر اورده بشه؟
  🙂
 18. آسمان
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  شهریور!
  اگه زود تر خونده بودم شاید بهت بود کاش قدر دان مهبونیای اطرافیانم باشم و نزارم زنجیره ی عشق به من ختم بشه.
 19. آسمان
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  آخ آخ ببخشید خیلی غلط املایی داشتم:دی
 20. سانا
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  پیش ب سوی ارزوها!
 21. طیبه
  ۴ شهریور ۱۳۹۳

  وای رنگی رنگی… معرکه بود!
  دقیقا همین طوره… حرفای من تاثیرگذار شده و خیلیا باهام مشورت میکنن…
  تازه! با یکی که کلی بهم انگیزه داد آشنا شدم… ^_^
 22. ملیکا
  ۵ شهریور ۱۳۹۳

  به واقعیت نزدیکه مخصوصا روزایی که میگه
  جالبه
 23. niki
  ۸ شهریور ۱۳۹۳

  واقعا عالیه ولی بعضی مواقع اشتباه درمیاد ضد حال میشه!:(ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...