طالع رنگی هفته - 23 تیر تا 29 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۳ تیر تا ۲۹ تیر

طالع رنگی هفته – ۲۳ تیر تا ۲۹ تیر

فروردین
خیلی با حوصله نیستی و انگار یک چیزی داری انرژی‌ات رو ازت می گیره. جنبه‌های اجتماعی شغلت یا درس‌ات یا دوستات و درگیری‌هایی که برات تو زندگی شخصی درست می کنه زیاد است و فرصت کافی برای تموم کردن چیزهایی که برات مهمه باقی نمی ذاره. اما در عوضش درامور رمانتیک تو این هفته فرصت های خوبی هست. تعطیلات اول هفته آینده با وجود ذات غمگین‌اش، برات خوب تموم می شه و روز یکشنبه انرژی خوبی برای یک هفته فعال خواهی داشت. روز چهارشنبه ژوپیتر خوش شانس وارد سکتور عشق می شه و این فرصت خیلی خوبیه برای پیدا کردن عشق؛ ژوپیتر هر دوازده سال یکبار از اینجا رد می شه و خوبه از این فرصت استفاده بشه. تو جمع ها شرکت کن تا بیشتر دیده بشی.

اردیبهشت
اگر مشکلی گیر کرده و کاری پیش نمی ره، راه حل اینه که به شکلی جدید بهش حمله کنه. ایده های قبلی تلاش خودشون رو کردن و اگر موفق نشدن، زور زدن فایده نداره. برو سراغ یک راه حل جدید، یک آدم جدید، یک جای جدید، یک فکر جدید. افراد در این هفته هوش و قدرت استدلال تو رو تحسین خواهند کرد و اینم هست که سیاره عشق یعنی ونوس از جمعه وارد سکتور عشق تو می شه و به راحتی می تونی توی گوش کسی که باید قصه عشق بگی و اونم با لذت گوش بده. اگر فرصتش هست عملا این رو امتحان کن: زمزمه کردن. در صورتی که لازمه در امور احساسی تصمیمی بگیری کمی وقت بذار و در موردش با یک نفر (ترجیحا کسی که تو جریان دخیله) حرف بزن و به نتایج خوبی خواهی رسید.

خرداد
نیازت به آزادی به شکل‌های مختلفی خودش رو نشون خواهد داد. شاید لحظاتی رو بخوای کاملا تنها باشی. شاید لحظاتی رو بخوای با دوستات بگذرونی و شاید لازم باشه ساعت هایی به وسط آدم‌هایی جدید بری. تنها کاری که توصیه نمی شه به تنهایی سفر رفتن است چون می تونه باعث غمگین تر شدنت بشه – اگر قراره تنها بمونی خیلی طولانی اش نکن. حالا که ونوس داره وارد بخش عشق آسمونت می شه، احتمالا احساس خوبی از مورد تقدیر گرفتن منتظرت است. احساسی که حق تو است ولی چند وقتیه به اندازه کافی ارضا نشده. خودت رو در اختیار برنامه یک نفر دیگه بذار و دو نفری شاد خواهید بود.

تیر
علاقه ات به دوستی خیلی صمیمی، در نظریه بهتر از عمل از آب در اومده. تبدیل کردن احساسات به کلمات و کارها راحت نیست و در نتیجه در یک رابطه فیزیکی و واقعی، اونقدر که لازمه احساس دیده نمی شه. یادت باشه که مرکوری محتاط تا دو هفته بالای سرت است و بهت می گه باید آروم و امن پیش بری یا انتظار نداشته باشی همه چیز اونطوری که می خوای پیش بیاد. سعی نکن چیزی رو خیلی سریع پیش ببری چون باعث خواهی شد بعد از یک ریست همه چیز از اول شروع بشه. اوه! و از جمعه تا آخر هفته «زیباترین» هستی! توجه زیادی بهت می شه و خودت هم باید حسابی حس کنی که زیبا هستی و در رابطه ای شاد از زندگی لذت ببری. مطمئن بشو که زیبایی و بقیه چیزها خود به خود حل می شن.

مرداد
اگر پارتنر یا خانواده یا چنین کسی رابطه اش با تو کمرنگ شده یا حس می کنی به اندازه کافی انرژی نداره، مطمئن باش که جریان ربطی به تو نداره. آدم ها گاهی بالا و پایین دارن و لازم نیست ۱) همیشه بالا باشن ۲) مقصری وجود داشته باشه. به جای تلاش برای حل مشکل، سعی کن از کنارش رد بشی و درگیری خاصی ایجاد نکنی. در این هفته درگیری و حتی کشمکش های کوچیک به نفع هیچکس نیست. یک کار تو باعث جلب توجه زیادی می شه که خوب هم هست و باید این رو بدونی که هیچ کس بهتر از تو نیست و اگر بحث شانس آسمونی است، این هفته تو دست بالا رو داری. روز چهارشنبه ژوپیتر وارد خونه دوازدهمت می شه و همه چیز با تو هماهنگ خواهد بود برای اتفاقات خوب.

شهریور
ادامه دادن به کارهای قدیمی به همون شکل های قدیمی چیزی نیست که در این هفته تو رو راضی کنه. لازمه یک چیزی رو عوض کنی. حالا یا کل موضوع رو یا روشی که باهاش برخورد می کنی رو. شجاع باش و بدون که تغییرات معمولا به نفع آدم ها تموم می شن. اگر قراره اتفاقی عاشقانه بیافته، جریان از طرف یکی از دوستانت کلید خواهد خورد پس اگر کسی گفت می خواد باهات حرف بزنه حتما وقت بذار. در مقابل شانس و احتمال عقب نکش و کمی قمار کن. این احتمال هم هست که در طول سه هفته آینده کشف کنی یکی از دوستانت به شکلی متفاوت از اون چیزی که قبلا دوستت داشت دوستت داره. اگر در حال حاضر با کسی هستی انتظار هیجان جدیدی رو داشته باش و تعطیلی شنبه رو برای تجدید قوای روحی استفاده کن.

مهر
ماه به خونه پنجم عشق رسیده و احتمالا اشتیاق داری در یک موضوع عشقی، بحثی رو مطرح کنی. مطمئن شو که طرفت منظورت رو کاملا درست درک کرده و چیزی رو به تقدیر واگذار نکن. زندگی اجتماعی ات رو به شکوفایی است و احتمالا با گروهی جدیدی از آدم ها آشنا خواهی شد که در جمعشون بهت خوش می گذره. این مساله کاملا با سکتور عشق متفاوت است و اینجا بیشتر از همه رابطه های دوستی و کاری شما رو به هم پیوند خواهند داد. از تعطیلی شنبه برای تجدید انرژی استفاده کن و در مورد رازی که داری با کسی حرف نزن. برای جشن گرفتن زندگی ای که باید خوب باشه، در یک کنسرت یا برنامه خاص شرکت کن تا ببینی که زندگی خوبه اگر خوب بگذرونیمش.

آبان
لازم نیست وقتت رو برای توضیح دادن چیزی یا بحث سر ماجرایی مهمل تلف کنی اما انگار چاره ای نیست و جالبیش اینه که حتی خودت هم داوطلب می شی تا با یک گفتگو وقتت رو تلف کنی. اما اشکالی نداره، اگر خودت می خوای یعنی لازمه و حداقلش اینه که به خودت این حس رو می ده که تلاشت رو کرده ای. اگر بتونی برای یک سفر برنامه ریزی کنی خیلی خوب می شه. همه علامت های آسمون می گن باید یک جابجایی داشته باشی پس اگر در برنامه نیست، براش برنامه ریزی کن. دیدن یک نفر جدید چیزی است که نمی تونی ازش فرار کنی پس سعی کن این دیدار با خنده و شادی تموم بشه. اگر در رابطه هستی به شرکت در یک کلاس مشترک فکر کنین یا حتی انجام یک کار مشترک به کوچیکی آماده کردن یک شام دو نفره.

آذر
در این هفته کارها طبق برنامه پیش نمی یارن یا اصولا برنامه خاصی در جریان نیست. تعطیلات زیاد این هفته و هفته بعد ممکنه در بی برنامگی پیش رو، حوصله سر بر بشن پس خوبه که از الان براشون کمی کار بذاری و ترجیحا با دوستت چند ساعت خوبی رو بگذرونی. اتفاقاتی می افتن که از کنترل تو خارج هستن و براشون حرص نخور چون سطح معقولی از کنار اومدن با چیزها، به زندگی سالم انسان کمک می کنه. بعد از جمعه احتمالات رمانتیک بالا می ره چون ونوس داره به خونه هشتم تو وارد می شه. حسی داری که می گه خودت رو به عشق تسلیم کنی و بازکردن قلبت به عشق برات بسیار راحت شده و می تونی رابطه ات رو به سطوح جدیدی ارتقا بدی.

دی
به شکل غریبی این هفته از تنهایی لذت خواهی برد و احساس امنیت و استقلال خواهی داشت. در موضوعی از چیزی که حقش رو داری کمتر بهت رسیده ولی اشکالی نداره؛ مهم اینه که سهمی گرفتی و مهم اینه که خودت می دونی کارت درست بوده. خوشبختانه شرکت کردن در یک جمع باعث میشه روحیه ات بسیار قویتر بشه و از همیشه بهتر پیش بری. این هفته در مورد یک نیاز بسیار جدی با کسی صحبت میکنی و همه چیز از اونی که فکر می کردی عالی تر پیش می ره. ماه کامل در روز شنبه درست توی برج تو می افته و منتظر کشف یک راز باش. پنجشنبه تا شنبه یک تغییر شیفت در عواطف داری که نتیجه همین ماه است و زیاد جدی اش نگیر.

بهمن
انگار ارتباطتت با واقعیت ضعیف شده! به نظر می رسه تحت تاثیر نور ماه داری به چیزی فکر می کنی که واقعی نیست. شاید سفری رو بری که برات خوبه ولی دقت کن که اگر به چیزی فکر می کنی حتما مبتنی بر واقعیت‌های قابل سنجش باشه. در این هفته و هفته بعدی، صحبت‌های مهمی اتفاق می افته و شاید درگیر یک معامله هم بشی. اگر پول بزرگی قرار نیست جابجا بشه، سریعا انجامش بده چون شانس در امورد اقتصادی با توئه. خریدن چیزی که چند وقتی است بهش فکر می کنی هم انتخاب خوبیه. برات یک ازدواج نزدیک یا یک جشن بزرگ دیده می شه که شادی ای طولانی رو در پی داره. به خودت ایمان داشته باش و بدون که جذابیتت می تونه خیلی از کارها رو ساده کنه.

اسفند
شنا کردن توی تخیلات بسیار لذت بخشه ولی همزمان خطرناک هم هست. اگر داری به چیزی یا نقشه ای فکر می کنی فرق بین فانتزی و واقعیت رو در نظر بگیر و بدون که هر فکر موفق یا لذت بخشی، در عمل ممکنه اونقدرها لذت بخش نباشه. اگر می خوای کاری رو شروع کنی هم حواست باشه که سختی های احتمالی نباید باعث دلسردی بشه چون آخر کار خوبه به شرطی که با قدرت توش پیش بری. از روز جمعه وضعیتی در آسمون حاکم می شه که عشق روی کره زمین موج می زنه و یکی از کسانی که شدیدا تحت تاثیر این انرژی قرار می گیرن اسفندی‌ها هستن. ونوس بالای سرت است و هماهنگی عاشقانه ای رو تجربه خواهی کرد. وقتش شده که به خودت برسی و کمی با جهان اطرافت – دقیقا چیزهایی که اطرافت هستن –  امیدوار بگذرونی؛ منتظر هیچ چیز هم نباش!

 

محصول این هفته : انگشترهای بند انگشتی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Ned
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  سلام
  این ۲ شنبه هم اومد مرسی تا ۲شنبه بعدی…
  امیدوارم همتون رنگی باشین…
  مهم دلتونه این طالع ها بهونست….
 2. نازی …
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  پرچم من که بهمنیم بالاس :))
  شما چطور عایا؟
 3. زهراالملوک ^___^
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  وااااااااااااااااااااااااااااااای
  رنگی رنگی این فال خیلی خوووووب بود خیلی
  یه لحظه اشک تو چشمام جمع شد یه تیکه هاییش خیلی خوووب بود خیلی آقا من به قربانتون بروم که انقدر باحالید آخه :*
  خفن های منید اصلا 😀
  عاشقتونم از بس خوبید آخه 🙂
 4. فیزول
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  این هفته هم مثل هفته های قبل برام قابل لمس هست.دقیقا حکایت دوستی من و عشقم توی فال ها میوفته.حتی غهر و آشتیامون.ممنونم رنگی جونم.فروردین
 5. artimis
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  با سلام
  یه سوال:از جمعه تا آخر هفته منظور طالع بین چیه؟ آخر هفته ما میشه جمعه ولی آخر هفته میلادی که میشه یکشنبه این طبق کدوم نوشته میشه میلادی یا شمسی؟
  تیر ماهیای خااااااااااااااااااصصصصصصصص مثل همیشه خااااااااااااااااصصصصصصصصصصصننننننننن دیگه این دفم زیباترررررررررررررین هستییییییییم.نمیگفتیم ریا نشه;))اشالا همه آدمای ایرررررررررراااان زمین زیباترین باشن.امییییییییین
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۳ تیر ۱۳۹۳

   تقویمی که بر اساسی این طالع بینی نوشته میشه میلادیه
   • artimis
    ۲۳ تیر ۱۳۹۳

    سپاسگزارم نگار خانم .
    منظورم این بود نویسنده اینو به تاریخ ما بازنویسی میکنه یعنی جمعه همون جمعه ی ماس و شنبم همون شنبه ی ماست درسته دیگه؟؟؟
    • مجله آنلاین رنگی رنگی
     ۲۳ تیر ۱۳۹۳

     بله بله
 6. فرناز
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  کم کم دارم ناامید میشم .به تازگی دارم وارد یه رابطه جدی میشم اما هیچی ازش نگفته.حتی نگفته خوبه بده . هیچی از عشق نگفته در صورتی که قبلا موارد عقی رو میگفت.:-( فکر کنم بچه های تیری باهام هم نظر باشن:-(
  • choii jong hoo
   ۲۶ تیر ۱۳۹۳

   آره عزیزم …
   منم گیج شدم

   🙁
 7. سعیده
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  خدا رو شکر که برخلاف بقیه‌ی مواردش، هیچ‌وقت عشقیاش درست درنمی‌آد:
  “روز چهارشنبه ژوپیتر خوش شانس وارد سکتور عشق می شه و این فرصت خیلی خوبیه برای پیدا کردن عشق؛ ژوپیتر هر دوازده سال یکبار از اینجا رد می شه و خوبه از این فرصت استفاده بشه.” یعنی اگه این هفته‌ فرصت عشقی پیش نیاد، می‌ره تا دوازده سال دیگه؟!
 8. نازی …
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  راستی یه نکته
  ما الان تو سوگ به سر میبریم
  اونوقت ازدواج و جشن از کجا اومدن؟؟!!!
  پرچمو بیارم پایین ینی؟ : |
 9. سعیده
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  “روز چهارشنبه ژوپیتر خوش شانس وارد سکتور عشق می شه و این فرصت خیلی خوبیه برای پیدا کردن عشق؛ ژوپیتر هر دوازده سال یکبار از اینجا رد می شه و خوبه از این فرصت استفاده بشه.”یعنی اگ این فرصت از دست بره، رفته تا دوازده سال دیگه؟! 🙁
  باز جای شکر داره که برخلاف اکثر مواردش، موارد عشقی معمولا غلط از آب درمیان برای من ..
  (فروردین)
 10. من منم
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  هوووووووووووووم 🙁
  این جمعه ی این هفته جمعه ی این هفته کی میرسه!؟
  انقد سر اسفندیا رو شیره نمال طالع رنگی 🙁
 11. Eli
  ۲۳ تیر ۱۳۹۳

  دقیقا درسته مثل همیشه مرسی رنگی رنگی جون با آرزوی بهترین ها
  ادیبهشتیا همیشه پرچمشون بالاست 😉
 12. AySan
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  eva khak be saram 😀
  yeki az dustam be man? ye jur dige? :O vuuuuy mordam az khejalat 😀
 13. mh
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  فال من که هیچ وقت درست از آب درنیومده
  شهریور
 14. خدیجه
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  سلاممن تازه وارد گروه شدم امیدوارم که فالم درست باشه ممنون از زحماتتون
 15. :D
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  ی چن وختیه پرچم اسفندیا سوراخ سوراخه ها !!!:(( نجاتمون بدین…:دی
  • choii jong hoo
   ۲۶ تیر ۱۳۹۳

   چرا عزیزم ؟
   اتفاقا همیشه که خوب می نویسه ؟ 😐
   شاید مال تو درست در نمیاد ! 🙂
 16. nahalbano
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  اما واسه من همیشه درست بود من شهریورم
  یادمه تو‌مسابقه هفت سین سایت هفت سین که جایزش سه تا سکه طلا بود شرکت کردم
  و مطمینا برنده بودم طبق امار سایت که با وجود حدود ۷۶ شرکت کننده یک سوم ارا مربوط به من بود فال pmc هم گفت که اره این هفته هفته خوش شانسی تو هست و برنده میشی
  اما فال رنگی رنگی کاملا درست گفت من اول نشدم.
  و تقلب شد و من پنجم شدم
  اما امار سایت رو عکس گرفتمو دارم .
 17. Fatima
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  In hafte ro nemidunam dorost pish miad ya naa!
  Vali mersiiii,haftatun rangi rangi…
 18. Ned
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳

  منم با 😀 موافقم….
  اسفندیا دارن بخار میشن….
 19. م
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳

  چرا انقد برا اسفندیا ضدحال میاد . من میخواستم منتظر باشم خب….
 20. سانا
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳

  دیشب برای دایی رفتیم خواستگاری!چند وقت بود طالع بهمنی ها اشاره مستقیم ب تنبلیمون داشتارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...