طالع رنگی هفته - 2 تا 8 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ تیر

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ تیر

فروردین
حتی اگر بتونی دقیق توضیح بدی که زندگی ایده‌آل تو چیه و چه شرایطی داره، راه رسیدن بهش بسیار مشکله و در این هفته پیش رفتن به سمتش غیر ممکن. در وضع فعلی شرایط مختلفی پیش روی تو است و انتخاب اینکه کدوم رو انتخاب کنی غیرممکنه. راه حل اینه که صبر کنی تا یک هفته بگذره یا شانسی یکی رو ورداری؛ اصلا سعی نکن بین چند تا چیز اونی که بهتره رو تشخیص بدی چون در این شرایط هیچ چیزی از هیچ چیزی بهتر نیست. زندگی عاطفی داره چند شاخه می شه و شک و تردید توش زیاده. اگر تنهایی و دنبال دیدن کسی، این هفته در یک قرار شرکت کن – حتی اگر لازمه خودت یکی رو به هر بهانه ای که می شه به بیرون دعوت کن و اگر با کسی در رابطه هستی سعی کن به یاد روزهای خوب و به امید روزهای بهتر، یک قرار خوب بذاری و به جای جالبی بری.
اردیبهشت
سیاره اصلی ونوس داره از آسمونت خارج می شه و لازمه باهاش خداحافظی کنی و چند وقتی دنبال عشق و عاشقی نباشی. حرکت خوب اینه که بدونی با ورودی برج دوپیکر به خونه دوم ارزش شخصی، اعتبارت یکهو زیاد خواهد شد و حتی ممکنه روی شرایط اقتصادی هم تاثیر بذاره و این رو موتوری بکنی برای شاد بودن در حالی که عشق کافی وجود نداره. در عین حال می تونی از لطافت و جذابیتی که ماه دو پیکر بهت داده استفاده کنی تا رابطه ات رو با یک نفر نزدیکتر کنی. این هفته اعتماد به نفس بالایی خواهی داشت پس خوبه سراغ چیزهایی بری که قبلا به خاطر ترس و نگرانی ازشون فاصله گرفتی. اگر چیزی بیشتر از دو سه ماه است که فکرت رو به خودش مشغول کرده، درموردش اقدام عملی کن.
خرداد
باید خودت رو کنترل کنی چون کسی که داره وارد زندگی ات می شه اونقدر خوبه که شاید فکر کنی اصلا ماجرا واقعیت نداره. همه چیز رو به راه می شه و مورد حسادت دیگران قرار می گیری. ونوس جذاب با رقص وارد خونه عشق شده و یادآوری می کنه که به چیزهای عاطفی و عشقی توجه بیشتری داشته باشی. عشق هیچ وقت با مصرف شدن کم نمی شه پس با قدرت استفاده اش کن و بذار گسترش پیدا کنه. روز سه شنبه و چهارشنبه قدرت ونوس از همیشه بیشتره و تو شدیدا مورد توجه اطرافیان. به ظاهر توجه کن، اگر لازم به آرایشگاه برو و در یک باشگاه ورزشی ثبت نام و از اون مهمتر شرکت کن و به خودت برس چون این هفته، هفته پیشرفت تو در امور عاطفی / معنوی است و خوب نیست بدنت از این رقابت عقب بمونه.
تیر
در این هفته مسوولیت سنگینی از دوش تو برداشته می شه و بالاخره بعد از مدت ها احساس سبکی و خلاصی می کنی. اگر فکر کردی آسمون قشنگتر شده و نور خورشید لذت بخش تر، بدون که نتیجه ارامشی است که خودت پیدا کردی. یک اتصال در این هفته پیش بینی می شه. حالا یا خودت با لایه‌هایی عمیق تر ا روحت به هم وصل می شین یا با کسی که می شناسی اش، رابطه عمیق تری برقرار می کنی. احساس آدم مهمترین چیز است پس اگر فکر کردی که انجام کاری ممکنه تو رو آزرده کنه، ازش دوری کن. عشق و رمانس در این هفته چیزی بسیار خصوصی است و بهتره اظهارش نکنی یا در جمعی بسته نگه‌اش داری. هیچ اعترافی برای کسی نکن و بدون که اگر در این هفته شروع به دیدن آدم جدیدی بکنی، این رابطه ممکنه برای همیشه طول بکشه. روز جمعه ماه جدید در خونه تو پیام‌اور کلی تغییر عاطفی است پس انتظار هر چیزی رو داشته باش.
مرداد
هرچند که ممکنه از زندگی فعلی ات رضایت صد در صد نداشته باشی ولی بدون که در شرایط موجود، وضعیت اونقدرها هم بد نیست. چیز کوچیکی از کنار چشمت رد می شه که اگه اونو ببینی و بهش بچسبی می تونه شانس بزرگی برات بیاره. نظر صریحت رو به یک نفر بگو و جوابش رو با دقت گوش بده چون برات خوبه. روز جمعه تغییر صورت فلکی به نفع تو نیست پس بهتره در این هفته خودت رو درگیر چیزهایی که دقیقا ازشون سر در نمی یاری نکنی چون دردسری که به سراغت می یاد بزرگتر از چیزی است که از الان پیش بینی می کنی. یادت باشه که برای فرارکردن از یک دردسر بزرگ کافیه یک لحظه چشم هات رو ببندی و از کنار چیزی بگذری س اینکار رو بکن.
شهریور
اینکه یک رابطه چطوری رشد می کنه می تونه باعث تعجبت بشه. تو چیز ساده ای قدم گذاشتی که حالا هی داره بزرگتر می شه و ممکنه یکهو با دیدن ابعادش وحشت زده بشی. اگر به خاطر ترس یا نگرانی از مورد قضاوت قرار گرفتن، چیزی رو به کسی نگفتی پیشنهاد می کنم که این هفته حتما به سراغش بری و حرفش رو بزنی چون موندنش فقط باعث افزایش نگرانی‌ها است. گفتن چیزها به آدم ها راه حل‌های ساده ای داره! کافیه بشینی و بگی «راستی!» و بعد مجبوری کل داستان رو تعریف کنی. علی رغم شلوغی آسمون، این هفته در دنیای عشق و عاشقی خبر خاصی نیست و مسایل کمی حوصله سر بر می شن. آخر هفته سعی کن به خونه دوستی یا کسی بری تا فشار احساسی کمتری به هر دوی شما بیاد. مشورت و درددل با هم فرق دارن؛ اگر کسی خواست درددل کن نباید بهش مشورت بدی.
مهر
یک عصبانیت پیش بینی نشده و دور از ذهن تا اونجا پیش می ره که تو رو کاملا به هم بریزه. باید یادت باشه که آدم های مختلفی در این دنیا هستن و حق دارن جوری که ما درست می دونیمش رفتار نکنن و این ما هستیم که باید یاد بگیریم به خاطر حماقت بقیه عصبانی نشیم. نفهمی بقیه می تونه غمگین کننده باشه ولی نباید عصبانی کننده بشه. در روز جمعه آسمون شلوغ حوصله تو رو سر می بره و شدیدا پیشنهاد می کنم گردهمایی کوچیکی توی خونه یکی از دوستانت داشته باشی تا از کسالتش کم کنی. موضوع مهمی قلبت رو اشغال کرده و تجربه‌های جدیدی پیش رو است. آدمی که تازه دیدی تاثیری بزرگتر از اونچیزی که فکر می کردی توی زندگی ات می ذاره پس آماده باش تا تغییر رو به آغوش بکشی. منتظر خبر بزرگی هستی که در همین هفته بهت می رسه و جوابش به نفع تو است.
آبان
در اوایل هفته همه چیز مرتب به نظر می رسه و فکر میکنی باید جلو بری و حتی عقل و احساساتت در هماهنگی با هم معتقده که جریان خوبه. اما به زودی به یک مانع برخواهی خورد. مانع بزرگ نیست ولی توی ذوقت می زنه. خودت رو ناراحت نکن و یادت باشه که بزرگترین کارکرد این مانع اینه که با خودت به نقشه‌هات فکر کنی. برقراری رابطه با یک گیاه حس خیلی خوبی بهت خواهد داد. یا یک گلدون کوچیک برای خودت پیدا کن‌ (بهتره قلمه ای از کسی بگیری ولی می تونی یک گلدون هم بخری) و کمی باهاش وقت بگذرون. رفتن به پارک یا جایی که درخت باشه هم بسیار خوبه. دوپیکر در آسمونه و متولد ابان لازم داره کمی خودش رو به طبیعت وصل کنه. اگر در رابطه عشقی ای هستی که داره ضعیف می شه تلاشت رو برای محکم کردنش بکن چون طرفت منتظره ببینه تو چه قدمی برمی داری.
آذر
بقیه فکر می کنن داره خیلی بهت خوش میگذره ولی واقعیت اینه که مشکلاتی داری که نمی تونی با کسی در موردشون حرف بزنی. دو پیکر توی اسمون فکرت است و دوراهی پیش رو. متاسفانه یکی از راه ها موجب دردسر خواهد شد پس با دقت انتخاب کن. در این هفته سیاره عشق و عاشقی یعنی ونوس داره به بخش رابطه تو وارد می شه و می تونی انتظار داشته باشی که روزهای هماهنگ و خوشی رو با کسی که دوستش داری سپری کنی یا اگر با کسی در رابطه نیستی ، آدم معقول و به دردبخوری وارد زندگی ات بشه. ونوس آروم راه می ره و این آدم هم همینطور. عجله نکن. بخصوص اگر مدت ها بود که توی جاهای اشتباه دنبال عشق می گشتی، حالا فرصت تجربه یک عشق واقعی و معقول فراهم شده.
دی
احساس استرس وجود داره. دلیلش هم اینه که کارهای زیادی برای کردن هستن که آدم رو به وحشت می ندازن و سراغ هیچ کدومشون نمی ری و حتی ماجرا به جایی می رسه که فکر می کنی اصلا کاری نداری که بکنی و حوصله ات سر رفته. اما واقعیت اینه که کارهایی برای کردن هستن و این ماییم که پشت بیکاری مخفی می شیم. حواست باشه که این هفته دو پیکر در آسمونه و تو دوبرابر همیشه انرژی خواهی داشت برای انجام هر کاری پس لیستی درست کن از کارهای مونده و پشت سر هم تیکشون بزن. یک عشق در محل کار منتظرته و اگر آماده بازی نیستی بهتره اصلا سعی نکنی شروعش کنی. لرزش هایی در زندگی عاطفی دیده می شه که تنها کسی که می تونه به سمت خوب یا بد حرکتشون بده خودت هستی. تجربیات جدید رو بذار برای بعد و به چیزی که داری بچسب.
بهمن
جدی گرفتن کار تقریبا غیر ممکنه! زمان استراحت و تفریح است و کلی چیز جذاب قراره اتفاق بیافته. مهارتت این خواهد بود که خودت رو سر راه این اتفاق‌ها بذاری. بازی‌ها رو حتما در جمع دوستان ببین چون به لذت هایی بیشتر از یک بازی خواهید رسید و یادت باشه که در این هفته تمرکز اصلی زندگی متولد بهمن باید روی شادی باشه. کارهایی رو بکن که دوست داری و از هیجان‌ها لذت ببر. اگر در رابطه ای هستی که خودت هم نمی دونی چیه حتما با یک صحبت جدی راست و ریستش کن و تکلیف خودت رو معلوم. زندگی عشقی ات ممکنه تبدیل به یک بندبازی شده باشه که به سختی می تونی توش قدم بعدی رو برداری و نگران افتادن نباشی! اگر اینطور شده حتما کمی با خودت فکر کن و ببین چی دوست داری و ترجیح می دی در چه شرایطی باشه و به همون عمل کن – هیچ کس حق نداره تو رو نصیحت یا قضاوت کنه چون دوپیکر در اسمان است و متولد بهمن حق داره هر کاری که خوشحالش می کنه رو بکنه.
اسفند
کسانی هستن که به خودشون اجازه می دن تو رو قضاوت کنن. این آدم ها هیچ کدوم در سطحی نیستن که بخوان در مورد کاری که کردی نظر بدن اما سخت نگیر و با لبخند از کنارشون بگذر یا بذار حرفشون رو بزنن و رد شو. قضاوت منفی کاملا در این هفته دیده می شه ولی تو خودت رو ناراحت نکن. راحت ترین روش بهتر کردن زندگی ات اینه که چند پرونده باز رو ببندی و به کارها اجازه ندی تا ابد کش پیدا کنن. این پرونده می تونه کاری باشه یا عشقی – باید بدونی چی تموم شده و چی هنوز ادامه داره. کلید قلبت در این هفته در خانواده است. به خانواده ات محبت می کنی و لذت می بری یا محبت می بینی یا حتی ممکنه بین فامیل یک رابطه عشقی کشف کنی. اگر کسی جدیدی ر ومی بینی و می خوای به دوستات یا خانواده ات معرفی اش کنی این هفته بهترین هفته است. روز جمعه تغییرات اسمون باعث دلگرفتگی عمومی است و همزمان شدنش با جمعه رو باید جدی گرفت. سعی کن اون روز رو با دیگران بگذرونی و اصلا تنها نباشی

 

اخبار فروشگاهی : محصولات سینره در فروشگاه رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Ned
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  جدیدن دارم با اضطراب طالع رو پیگیری میکنم…. آخه چرا …..
  تا کی باید موج منفی اطراف اسفندیا رو بگیره…
 2. مهسا
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  چه هفته ی بدی (مهر)
 3. mahdis
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  پرچم تیر ماهی ها بالاس
  به افتخاره خودمون ۳>
 4. eli
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  Vaaaàaaaaaaaaay khodayaaa ♥♥♥♥
  Mersii babate in hame chize khooob
  hala mitoonam ye eshghe vagheie ro tajrobe konam …..
  aliiiiieee ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
 5. ara
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  Rangi rangi salam.. mikhay yeho ordi-behesht nanevis!!!
  benevis ordi-jahanam!!!!
  cheraaaaaaaaa???????
  ghahram! Dg tale rangi nemikhoonam.
 6. فرناز
  ۲ تیر ۱۳۹۳

  وااااای چقدر خبر خوب برای تیریا…مرسی رنگی جونم امیدوارم همش به واقعیت تبدیل شه. واقعا دلم یه تغییر خوب و قشنگو واقعی میخواد .خیلی واقعی….
  • Mohsen
   ۳ تیر ۱۳۹۳

   منم همین حسو دارم (تیر)
 7. ترانه
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  من یه تیر ماهی ام که امروز برای همیشه عشق اسفندیمو از دست دادم
 8. ليلا
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  وااااى باورم نمىشه,بلاخره وقت عشق و عاشقى ما خردادیا هم رسید :))))
 9. sReh
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  🙁

  آدم میترسه خو X_X

  ما که با هم خوبیم آخه :((
 10. شیما
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  جمعه تولدمههههههه.هورااااااااا ‏↳‏
  تیریا تولدتون مبارک :)))))))
 11. Merlin
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  وای مرسی رنگی رنگی جون
  باخوندن طالعم کلی انرژی گرفتم،من که منتظر اتفاقای خوب هستم و مطمئنم بهشون میرسم
  درود به همه مخصوصا خردادیا;)
 12. azadeh
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  رنگی جان ، کاش اصلا این قسمت رو برداری! چون خیلی ها مقایسه میکنن و ممکنه ناخواسته به خودشون و رابطشون آسیب برسونن.
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۳ تیر ۱۳۹۳

   آدمها ازادن فکر کنند و تصمیم بگیرند. شاید این ایده از نظر یک نفر خوب و از نظر کسی دیگه بد باشه. ما نمیتونیم کسی رو مجبور کنیم یه مدل خاص باشه یا مجبور کنیم نباشه 🙂
   • azadeh
    ۳ تیر ۱۳۹۳

    قبول دارم حرفتون رو رنگی جان، ولی بهتر بود میگفتید این فقط ی نظره و لزوما برای همه درست نیست و نباید نگران باشن و فقط به این طالع بینی اتکا کنند. 🙂
 13. فادا
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  سلام .یه سوالی برام پیش اومده.سایت ایران سان دقیقا همین فالو میزاره تو سایتش منتها یه هفته جا به جا هستش.یعنی فال هفته گذشته رنگی رنگی برای این هفته گذاشته.و من گیج شدم که کدوم درسته؟میشه راهنماییم کنین
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۳ تیر ۱۳۹۳

   این فال رو رنگی رنگی تولید می کنه و هر دو شنبه می ذاریم روی سایت. به غیر از ایران سان خیلی جاهای دیگه استفاده اش میکنند اما درستش در رنگی رنگی هست که سر وقت گذاشته میشه.
   این فال ترجمه نیست!
 14. Shirin
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  Salam
  Man hamishe in ghesmat ro ba eshteiagh o deghat mokhonam
  chon bishtare vaghta kheili be vagheeiat nazdike.
  Mamnoon
  Kheili Kheili
 15. Risa.Farhadi
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  ای بابا بلاخره به اون چیزی که از کنار چشمم میگذره بها بدم یا ولش کنم تا تو دردسر نیافتم؟!چرا آدمو گیج میکنی؟!!!این شانس بزرگ در چه رابطه ایه؟
 16. خودشکن
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  بسیار خوب/ آرزوی موفقیت برای این مجله الکترونیکی
 17. mohammad
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  سلام من یکی از طرفداران پرو پا قرص رنگی رنگی هستم غیر این بخش
  برام خیلی جایه سواله شما چطوری اینارو تولید میکنید؟
  چه سندی دارید؟
 18. Mohsen
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  چه حس خوبیه اشنایی با ادم جدید و دوستی طولانی…
 19. فلورا
  ۳ تیر ۱۳۹۳

  عجب…
 20. فاطمه
  ۴ تیر ۱۳۹۳

  خوبه…
  (اردیبهشت و خرداد)
 21. بهنوش
  ۵ تیر ۱۳۹۳

  چرا کسیکه ازش حرف میزنی نمیطالع این هفته خیلی به وضعیت من نزدیک بود .ممنون
 22. شیوا
  ۵ تیر ۱۳۹۳

  چقدر جالب ! در پایان این هفته می تونم بگم همه موارد طالع بینیم برا من اتفاق افتادن ! :))
 23. دافودیل
  ۶ تیر ۱۳۹۳

  چقدر جالب ! در پایان این هفته من هم می تونم همین رو بگم …
 24. فرناز
  ۸ تیر ۱۳۹۳

  واسه من که خوب بود ولی چیزایی که گفته بود اتفاق نیفتاد 🙁
 25. فیزول
  ۹ تیر ۱۳۹۳

  دوشنبه ها چه ساعتی فال جدید میزارین؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...