طالع رنگی - 27 آذر تا 3 دی - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۷ آذر تا ۳ دی

طالع رنگی – ۲۷ آذر تا ۳ دی

فروردین

اتفاقات این هفته بیشتر از چیزهایی هستن که با چشم دیده می‌شن. تغییراتی توی این هفته برات اتفاق خواهد که باعث شلوغ شدن فکرت می شن. انگار دنیا باهات سر بازی داره و بهتره آماده باشی. بهترین کاری که برای رویارویی با این شرایط می تونی بکنی اینه که سعی کنی در ذهنت واقعیت رو از تخیلات جدا کنی و دقیقا بتونی تشخیص بدی چه چیزی واقعی است و چه چیزی توی فکر خودت و در نهایت بتونی عکس العمل مناسب رو نشون بدی.

اردیبهشت
تمام این هفته به نظرت شلوغ خواهد گذشت. دلیلش ماه است که داره با سرعت از برج حمل توی خونه دوازدهمت رد می‌شه اما می‌تونی امیدوار باشی که از شنبه به بعد، کارها به روال عادی برگرده. خسته نشو و با قدرت با چیزهایی که تند و تند به سمتت می یان روبرو بشو. اگر تفریحی پیش اومد حتما ازش استقبال کن چون شدیدا ازش لذت خواهی برد.

خرداد
قول‌هایی که به مردم دادی و انتظاراتی که ازت دارن بیشتر از چیزیه که باید باشه. این استرس زاست. در عین حال اینکه خودت رو موظف بدونی یا مجبور کنی بیشتر از توانت کار کنی فقط باعث می شه هیچ کدوم از کارها به خوبی پیش نرن. اگر در این هفته احساس کردی با تظاهر به چیزی می تونی کارت رو جلو ببری، بسیار احتیاط کن. این تله خطرناکی است و فقط باعث سخت تر شدن کارها می شه. اگر می تونی بیشتر از قبل با کسی که دوستش داری وقت بگذرون و از روز شنبه به عشق بیشتر فکر کن.

تیر
با اینکه همه تفریح و شادی رو بیشتر از کار دوست دارن ولی این هفته حوصله چندانی برای تفریح حس نمیکنی. دلیل این امر اینه که باید به اندازه کافی از کارهات راضی باشی تا تفریح بهت بچسبه. از روز جمعه که خورشید وارد خونه رابطه‌ات می‌شه،‌فرصت خوبی داری برای شفاف کردن شکل ارتباطات اجتماعی ات و حتی شکل دادن به یک رابطه صمیمی جدید. سالمترین روش اینه که فکر کنی واقعا از یک رابطه چی می خوای و بعد واردش بشی. ورود به روابط فقط برای اینکه پیش می‌یان، سریعا باعث ناراحتی خواهد شد.

مرداد
اگر شاغلی یک رویارویی شغلی برات پیش خواهد اومد و اگر شاغل نیستی،‌ یک موضوع مرتبط با یک کار کاملا جدی. تفاوت نظر چیزیه که همیشه وجود داره و اگر می خوای بدون دردسر پیش بری باید تلاش کنی این رو قبول کنی. در عوض آخر هفته شادی و کارهای بامزه همراهش داره، به شرطی که شیرجه بزنی توشون. سیاره زهره که خدای عشق دونسته می‌شه توی خونه رمانس تو است و شرایطی بهتر از این برای عشق و عاشقی وجود نداره. لبخند بزن و زیبا باش و کسی که باید بهت جواب می ده.

شهریور
واو! این آخر هفته کل محاسبات و عقل رو بذار کنار و خوش بگذرون یا براش برنامه بریز. اگر بحث عشق باشه که احتمالا هیچ وقت توی این مدت چنین حالتی برات تکرار نمی شه. به جای دعوا با آدم‌ها باهاشون بخند و به زندگی‌ات فرصت درخشیدن بده. اگر هم شرایطی پیش اومد که حس کردی در جایی نمی خوای مثل اون جمع باشی،‌ ترکشون کن و به چیزی که دوست داری برس. اصلا در این هفته به خودت بد نگذرون و بدون لازم نیست با کسی بجنگی. یا با آدم ها لذت ببر یا از کنارشون رد شو. بهترین هفته تفریح و عاشقی پیش روته.

مهر
یک مشکل برات پیش می یاد. خیلی بزرگ نیست اما اگر حلش نکنی بعدا توی فکرت و حتی توی دنیای واقعی بزرگ و بزرگتر می‌شه تا وقتی که کاملا از اینکه از اول سراغ حل کردنش نرفتی پشیمون می‌شی. وقتی باهاش روبرو شدی، همون موقع حلش کن و چیزی رو به تعویق ننداز. هفته خوبیه که آدم‌ها رو متوجه استعدادهات کنی. از روز پنجشنبه با رسیدن ماه به خونه پارتنر، انرژی خوبی پیدا می کنی برای وارد مرحله جدیدی از یک رابطه شدن یا جون بخشیدن به رابطه فعلی. اگر در یک مهمونی کسی رو خیلی جدی بگیری، مهمونی خراب می شه پس اینکار رو نکن.

آبان
در این هفته شاید اینقدر اتفاق بیافته که نتونی توی افکارت منظم‌شون کنی. اما به هرحال به زودی متوجه می‌شی که بیشتر از چیزی که واقعا از پسش بر می‌یای به بقیه قول دادی و انرژی ‌های درونیت واقعا در حال ته کشیدن هستن. بهترین راه غلبه بر این حس اینه که یکی یکی به کارها برسی و تا وقتی کاملا سرت خلوت نشده، قول جدیدی به کسی ندی یا برای کسی وقت زیادی نذاری. این رو گذر ماه از خونه هفتم (دیگران) بهت گوشزد می‌کنه. از طرف دیگه معنی این شرایط آسمونی اینه که همراهان خوبی کنارت خواهی داشت. به جمع‌ها برو و با آدم‌های جدید دوست بشو. چیزهای جدید منتظرت است به شرطی که بهشون فرصت اتفاق افتادن بدی.

آذر
تو این هفته هم منبع انرژی و کمک به بقیه هستی. صدای درونی‌ات بهت می‌گه که به فکر خواسته‌های خودت باشی و اگر به صداش گوش ندی به زودی انرژی‌ای که برای بقیه می تونی صرف کنی هم ته می‌کشه. اگر در این هفته پروژه ای رو برای خودت شروع کنی به احتمال زیاد موفقیت آمیز خواهد بود. از چهارشنبه شب که سیاره زهره (خدای عشق) در مقابله با سیاره تو (مشتری) قرار می‌گیره نیازت به هیجان‌های عشاقانه بیشتر می‌شه و بهتره بهشون جواب بدی. فراموش نکنی که کمی دقت به جزییات و حفظ امنیت شخصی در هر کاری می تونی فان رو چند برابر کنه.

دی
فشار دیگران داره بیشتر و بیشتر می‌شه و احتمالا هم در نهایت تو رو می ندازن تو مسیری که خودشون می‌خوان. اشکالی هم نداره به شرط اینکه خودت هم به مسیر جدیدت فکر کرده باشی و باهاش موافق باشی. همیشه عادت داشتی که هم توی کار جدی باشی هم توی تفریح ولی آخر این هفته، برد با تفریحه. از جمعه صبح که خورشید به برج تو می‌رسه همه نگاه‌ها به سمت توئه و می‌تونی روی بقیه کنترل خوبی داشته باشی. توی همین تاریخ خاص، ماه به برج پر هیجان گاو و خونه رمانس تو می‌رسه و این یعنی کمی فرصت داری تا مسوولیت‌هات رو کنار بذاری و خوش بگذرونی. امنیت فراموش نشه.

بهمن
این هفته باید حرف مهمی رو به کسی بزنی. فراموش نکن که نگفتن حرف‌ها، نیاز به گفتنشون رو از بین نمی بره بلکه فقط باعث بیشتر شدن فکر و خیال می‌شه و گاهی حتی موضوعات رو حادتر می‌کنه. چیزهای مختلفی ازت انرژی می‌گیرن ولی نذار این باعث عقب افتادن چیزهای مهمتر بشه. روز شنبه ترکیب سیاره‌ها باعث می‌شه احساس مسوولیت بیشتری در قبال بقیه داشته باشی و حتی حضور ماه توی خونه وظایفت هم این شرایط رو بدتر می‌کنه. متاسفم ولی اگر دنبال شادی طولانی مدت هستی این هفته رو باید کار کنی.

اسفند
بقیه ازت انتظار کمک عاطفی دارن ولی تو توی شرایط مناسبی برای اینکارها نیستی. کسی ازت خواهت خواست که در مورد یک موضوع با هم حرف بزنین. اگر می‌تونستی حتما باهاش همدلی کن ولی اگر واقعا در شرایطی نیستی که به بقیه کمک کنی، بهتره خودت دنبال کسی بگردی تا باهاش گپ بزنی و کمی سبک بشی. اگر سینگل هستی و دنبال دوستی ، توی این هفته با بودن ماه توی خونه ارتباطاتت، صحبت با یک دوست صمیمی در مورد این جریان می‌تونه کمک خوبی باشه برای یک معرفی خوب یا اصولا می‌تونی بری سراغ صحبت با کسی که علاقمند صحبت باهاشی. یک مسیج فیسبوک هیچ ضرری نداره (:

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...