طالع رنگی - 20 تا 26 آذر - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۰ تا ۲۶ آذر

طالع رنگی – ۲۰ تا ۲۶ آذر

فروردین
با اینکه انرژی خوبی برای تغییر داری ولی وقت تغییر بزرگ هنوز نرسیده. صبر کن و نذار هیجانات برات تصمیم بگیرن. حرف‌هات در این هفته تاثیری بیشتر از چیزی که فکر میکنی روی بقیه دارن و ممکنه یک راهنمایی‌ات به بقیه تاثیر مهمی توی زندگی‌شون بذاره. اگر در رابطه‌ای هستی تلاشت برای تجربه بیشتر ممکنه بهش صدمه بزنه و اگر در رابطه نیستی این تلاش ممکنه رابطه جدیدی بسازه. بهتره در تمام این هفته کمی محتاط تر از همیشه باشی و به کارهات بیشتر فکر کی.

اردیبهشت
یک همکار یا دوست حس می کنه باهاش لج کردی و از این موضوع ناراحته. تنها چیزی که می‌تونه ناراحتی کلی رو بیشتر کنه اینه که تو احساساتت رو توی این بحث دخیل کنی. اتفاق ناراحت کننده‌ای در این هفته منتظرته. باهاش نجنگ و بذار بیاد و رد بشه و بره پی کارش. کش دادن جریان فقط ناراحت ترت می کنه.

خرداد
این هفته برات فرصت خوبیه که یک تصمیم بزرگ بگیری. اگر لازم شد بهش حمله کن و تصمیمت رو اعلام کن. از روز سه شنبه که سیاره ات وارد برج کماندار می‌شه، فرصت داری برای استفاده از کلمات شجاعانه‌تر برای رسیدن به اهدافت – بخصوص توی یک رابطه عاطفی. نظرت رو بگو و شجاع باش و این به نفعت تموم می‌شه. همیشه لازم نیست منتظر این باشی که طرف مقابلت قدم اول رو برداره.

تیر
نگران این نباش که روی چیزی تاکید زیاد داشته باشی. اگر چیزی هست که در اصرار اول و دوم بهش نرسیدی، حمله سوم رو شروع کن. نیاز داری به امنیت روانی. این رو حتما در طول این هفته به عنوان یک هدف در نظر بگیر و تکلیف خودت رو حداقل با یکی از چیزهایی که باعث به هم خوردنش می شه تعیین کن.

مرداد
بعضی احساسات هستن که مثل یک دیوار جلوی آدم صف می کشن و رد شدن از این دیوار اصلا کار آسونی نیست. توی این هفته متاسفانه در چنین موقعیتی گیر خواهی کرد. درسته که خوبه آدم همیشه مشکلات رو حل کنه ولی گاهی لازمه فقط صبر کنی تا شاید مشکلات خودشون کنار برن. این هفته برای تو هفته جنگ نیست. رقابتی برات پیش می یاد که بهتره واردش نشی و سعی کنی از طریق همکاری مشکلت رو حل کنی. روز  پنجشنبه اسد وارد خونه بازی و تفریحت می شه و این یعنی قدرت شخصیت و جذابیتت می تونه یک جمع رو خوشحال کنه. یادت نره با شرکت توی یک جمع این فرصت رو به خودت بدی.

شهریور
بالاخره داره زمانی می رسه ک می دونی چی می خوای و می تونی بهش برسی. این چیزیه که نصیب خیلی ها نمی شه و در نتیجه حالا که در این هفته فرصتش رو داری خوبه ازش استفاده کنی. بهترین ابزارت در این هفته برای دیدن اهداف بلند مدت، صداقت با خودته و گوش کردن به ندای درونیت. ماه کماندار از سه شنبه به خونه چهارمت می رسه. این پیام مهمی است: اگر می خوای به آینده جدیدت سلام بدی،‌خودت رو از خاطرات گذشته رها کن. برای اینکار می تونی در مورد اتفاقات گذشته دقیق فکر کنی یا با یک نفر همدلی دوستانه؛ از سه شنبه به بعد

مهر
یک دوراهی برات پیش خواهد اومد. یک دوراهی آشنا: به خودت اهمیت بدی یا به راحتی و خواست بقیه. به هرحال در این هفته با بودن ماه توی خونه پنجم احساسات قوی‌تری خواهی داشت که باعث می‌شه این تضاد تقویت بشه. در طولانی‌مدت اگر به خواسته‌های خودت توجه کرده باشی و اونها رو توی اولویت گذاشته باشی، شادتر خواهی بود. از سه شنبه که ماه کماندار به خونه رمانس می‌رسه، فرصت خوبی داری برای نشون دادن محبتت به یک نفر. این کار رو بکن و جوابش رو می گیری.

آبان
در این هفته فرصت خوبی داری که تا جایی که دلت می خواد خودت باشی. اصلا لازم نیست سعی کنی دائما مشغول برآورده کردن انتظارات دیگران باشی و کارهایی رو بکنی که دوست دارن. با اینهمه سیاره که این هفته توی برج تو جمع شدن، حق داری تمام احساساتت رو بروز بدی و همینطور نگاه کاملی داشته باشی به تمام روابط عاطفی قبلی‌ات و  بالاخره باهاشون خداحافظی کنی.

آذر
امشب سیاره تیر وارد برج تو می‌شه و فردا هم ماه پشتش می‌یاد. زمان خوبی است برای معنویت. اگر اهل دعا هستی، دعا کن و اگر نه، می تونی با تمرکز به آرامش برسی. حتی اینکار در زندگی‌ات معمول نیست، ده دقیقه رو به آرامش و تمرکز بگذرون و نتیجه‌اش رو ببین. از اواخر هفته که ماه در خونه‌ات است، قدرت روحی بیشتری حس می کنی برای وارد شدن به یک مرحله جدید. از این فرصت برای ایجاد یک رابطه، پیشبردن رابطه قبلی یا حتی پیشرفت توی کارت استفاده کن. مواظب این باش که برنامه‌ها رو اینقدر زیاد نکنی که دیگه به هیچکدومشون نرسی.

دی
شروع نسبتا مطمئنی در این هفته داری ولی روزها که می‌گذرن که به کاری که کردی و داری می کنی شک می کنی. متاسفانه حتی یک شک کوچیک هم می تونه آدم رو از دنیای فانتزی بیرون بیاره و باعث بشه جنبه‌های منفی روی زندگی اش سایه بندازن. در این هفته ماه از پنجشنبه تا شنبه در خونه رابطه‌ات خواهد بود و این یعنی چهل و هشت ساعت فرصت داری تا سر و سامونی به زندگی اجتماعی‌آت بدی. اگر احساس فشار کردی از شخصیت راحت‌گیرت استفاده کن تا همه چیز به خوشی و خرمی بگذره.

بهمن
یک مجموعه اتفاق عجیب در راهه ولی این قابلیت رو داری که حتی با دیدن همه‌اش، بازم لبخند به لب داشته باشی. هفته‌ خوبی نیست ولی می‌تونی از پسش بربیای. انرژی زیادی برای کنترل شرایط و حفاظت از خودت در مقابل نگاه دیگران مصرف نکن چون به هرحال این اتفاقات خواهند افتاد و رد خواهند شد. در عوض توی زندگی اجتماعی‌ات از چهارشنبه به بعد فرصت تغییر هست.

اسفند
این هفته هفته دور شدن از خیلی چیزها است. بهترین راه حل اینه که برای مدتی سعی کنی از جریانات دوست نداشتنی اطرافت دور باشی و توی تنهایی خودت با خودت خلوت کنی. بودن ماه توی خونه دوازهم پرایوسی هم دققا همین رو می گه. البته این فاصله گرفتن از جمع بعد از یکشنبه توصیه نمی شه. در روز یکشنبه سیاره عاشق ونوس در کنار سیاره تو یعنی نپتون قرار می‌گیره و این یعنی کلی احساس رمانتیک. تا وقتی به نظرت کارهات عاقلانه و فکر شده است، از روز یکشنبه به بعد به این احساسات رمانتیکت فرصت پرواز بده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. someone
  ۲۰ آذر ۱۳۹۱

  Please specify the source of your horoscope.
  Thanks
  • جادی
   ۲۸ آذر ۱۳۹۱

   سلام. ببخشید از تاخیر. خب جواب دادن کمی سخته چون نمی دونم چقدر از نظر فنی با جریان آشنا هستین. توی طالع بینی یک شاخه داریم به اسم ناتال که مدعی می شه از وضعیت ستارگان توی آسمون در لحظه و مکان تولد، آینده رو پیش بینی کنه. از نظر فنی هیچ شاخه ای از طالع بینی مبتنی بر ستاره شناسی نبوده که سعی کنه هفته به هفته نظر بده ولی خب در چند دهه اخیر چون استقبال به «ستون هفتگی» زیاد بوده شروع کردن بر اساس موقعیت خورشید اینها رو نوشتن.

   حالا همه اینها رو گفتم گه بگم نوشتن ستون هفتگی از نظر فنی توی طالع نویس ها که بر اساس اجرام آسمانی کار میکنن یک کار سیستماتیک نیست و معمولا بر اساس چند تا سیاره اصلی که توی کدوم خونه هستن و جای خورشید و ماه، نظراتشون رو می نویسن.

   برای اینکار معمولا علاوه بر اون جاها، به احساسات شخصی و جنبه های «معنوی» فرد هم توجه می شه.

   من برای نوشتن اینها معمولا به چند تا طالع بینی مهم (از جمله یاهو، هافینگتون پست، هوروسکوپ دات کام و ..) نگاه می کنم و بر اساس جدول آسمون در اون زمان (اگر علاقمندی لینک بدم.. جدول هایی هستن که می گن هر جرم آسمونی در هر تاریخ کجاست) و معنی خونه ها نظر می دیم (:‌
 2. زن مدرن
  ۲۰ آذر ۱۳۹۱

  مثل همیشه خوب و عالی.
 3. محمد
  ۲۵ آذر ۱۳۹۱

  متاسفانه کاملا اشتباه بود 🙁
 4. reza
  ۲۸ آذر ۱۳۹۱

  درست بود .
 5. Saviour
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

  متاسفانه درست نیست..!کلا تالع بینى یه چیزه بیخوده، ما که نمیخوایم خودمونو گول بزنیم، نه؟!
 6. Saviour
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

  اخخ طالع با اون ت نبود 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...