طالع رنگی - 13 تا 19 آذر - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۳ تا ۱۹ آذر

طالع رنگی – ۱۳ تا ۱۹ آذر

فروردین
روند هفته گذشته ادامه داره و ابرهایی که نمی‌ذاشتن آینده رو روشن ببینی دارن کنار می‌رن. دید خوبی به این داری که چه اتفاقاتی رو داری در آینده رقم می‌زنی و زمان خوبیه برای برنامه ریزی طولانی مدت. البته حضور ماه اسد کمی بازیگوشی رو به هر کاری که در این هفته شروع کنی اضافه می‌کنه. اومدن مریخ تو خونه رابطه، ممکنه یک کشمکش با کسی که دوستش داری رو برات پیش بیاره. برای فرار از استرس فعالیت فیزیکی همشیه خوبه.

اردیبهشت
بسیار مودبانه یکی از خواسته‌هات رو ابراز می‌کنی ولی این حرکت با استقبالی که انتظار داری روبرو نمی‌شه. برات سخته حرف واقعی‌ات رو بزنی ولی بهتره اینکار رو بکنی چون اگر نگی، پیشیمونی به سراغت خواهد اومد. از روز شنبه برج میزان به خونه سرویس می‌رسه. معنی‌اش اینه که با کمک به دیگران، اعتبارت رو بالا می‌بری و در آینده این برات مفیده. روز یکشنبه ممکنه با کسی که دوستش داری کمی کشمکش داشته باشی پس بهتره خیلی سر به سر همدیگه نذارین.

خرداد
اونقدر کار خواهی داشت که حتی از فکر کردن بهشون هم خسته می‌شی. در چنین شرایطی شروع کار نصفی از انجام کاره. به تمام چیزها یک جا فکر نکن و یکی یکی کارها رو شروع کن و پیش ببر. روز پنجشنبه، جمعه و شنبه ماه جذاب میزان توی خونه پنجم (رمانس) تو خواهد بود و این می‌تونه اتفاقات خوبی رو رقم بزنه. هر جا که بودی بدرخش. زمانی که داری به نظر کوتاه می‌رسه ولی یک گفتگوی عمیق و خوب می‌تونه پایه‌ای بشه برای اینکه طرف مقابل مدت‌ها بهت فکر کنه و مشتاق دیدار دوباره باشه.

تیر
ماه روشن اسد توی خونه شغل است و این یعنی دست به هرکاری بزنی نتیجه‌اش به نفع تو تموم می‌شه. همینطور اگر شاغلی محیط کار این هفته آروم و مثبت خواهد بود. با این وجود احساسات متضادی سراغت می‌یان و بقیه هم این رو متوجه می‌شن. آخر هفته رو خیلی جدی نگذرون. برنامه‌های جدی و از قبل تعیین شده رو کنار بذار و سراغ کسی برو که اصلا فکرش رو هم نمی‌کنه. شجاع باش و نتیجه خوبش رو خواهی دید.

مرداد
وقتشه که اول خودت دقیق بفهمی چی می‌خوای و بعد این رو به بقیه نشون بدی. در این کشف اگر دیدی کمی خودخواه هستی اصلا نگرانش نشو. رفتار صحیح همینه که آدم چیزهای زیادی رو برای خودش بخواد ولی نباید فراموش کنی که به بقیه هم سهمی بدی تا وارد بازی بشن. برات بحث مهمی پیش می‌یاد که داشتن کمی شوخ‌طبعی توش ممکنه از دردسر نجاتت بده. هوشمندانه است که آدم به موقع یک بحث رو ترک کنه تا اینکه اجازه بده کارها از اونی که باید، بالاتر بگیرن.

شهریور
به اطرافت دقت کن. حرف‌ها و اطلاعات جدید در طول این هفته می‌تونن دیدگاهت رو عوض کنن. از سه شنبه که ماه به خونه تو می‌رسه، نه فقط حق داری که حتی تشویق هم می‌شی به تزریق کمی هیجان و احساسات به زندگی. دونستن اینه از رابطه چی‌مخوای و از چه چیزهایی می‌تونی صرفنظر کنی بهت اجازه می‌ده که رابطه فعلی‌ات رو بهتر کنی یا موفق‌تر دنبال یک رابطه جدید باشی. اگر کسی رو نداری به دوستات مشخصات فرد مورد نظر رو بگو و دو هفته منتظر بمون.

مهر
هفته پر کاری است ولی یک چیزی نمی‌ذاره اونقدری که می‌خوای و می‌تونی کار کنی. اول اون رو برطرف کن تا به کارها برسی. همچنین یکسری قواعد اجتماعی نمی‌ذارن زندگی شادی که می‌خوای رو داشته باشه. چه دوست داشته باشی چه نه،‌این قوانین سر جاشون هستن و باید تا حدی باهاشون کنار اومد ولی تشویق می‌شه که بخصوص در این هفته کمی کنارشون بذاری و به تفریحت برسی. انتظار یک آخر هفته خوب و پر از خنده رو هم داشته باش.

آبان
این هفته چیزی که از بقیه مخفی می‌کردی یا اونها سعی می‌کردن تو متوجه‌اش نشی، برملا می شه. گفته شدن چیزهای ناگفته بهتون نشون خواهد داد که خیلی هم مهم نبودن و حالا که بقیه می‌دوننش، زندگی هر دو طرف راحت‌تره. از چهارشنبه به بعد زمان خوبیه برای کارهای خیر. سعی کن سری به یک گروه نیکوکاری بزنی یا بهشون کمک مالی کنی یا کمی وقت براشون بذاری. اگر جایی رو نمی‌شناسی توی فیسبوک دنبالشون بگرد و این کار می‌تونه باعث بشه که حینی که ماه توی خونه اعتبار اجتماعی‌ات است، خودت هم از خودت برداشت بهتری داشته باشی. این هفته دنبال عشق نباش.

آذر
منابع انرژی ات کم شده و باید مواظب باشی که چقدر مسوولیت در قبال کار و دوستانت قبول می‌کنی. گفتن «بله» وسوسه کننده است و راحت‌تر ولی باید بخصوص در این هفته یکی دوبار خیلی واضح بگی «نه». جمعه ماه درخشان میزان به خونه یازدهم (گروه و روابط) می‌رسه و این نوید بخش وجود پتانسیل یک گردهمایی خوبه. هم توی این هم‌نشینی و هم توی قبول کردن کارها، فراموش نکن که تعادل رو برقرار کنی و وقت کافی برای استراحت بعد از هیجان و شلوغی هم درنظر بگیری. کمی مشکلات سلامت خواهی داشت ولی همه چیز به خیر می‌گذره. امن رانندگی کن.

دی
شرایط داره عوض می‌شه اما تو سعی‌کنی جلوی تغییرات مقاومت کنی. به همین دلیل نه فقط این هفته بلکه هفته‌های پیش رو هم کمی استرس به همراه خواهند داشت. هرچقدر زودتر با این تغییرات هماهنگ بشی و قبولشون کنی، استرس کمتری خواهی داشت. آخر هفته کنترل شرایط عاطفی در دست توئه و باید دونی که نمی‌شه همه رو خوشحال نگه داشت. یک سورپریز اتفاق خواهد افتاد که خوشحالت می‌کنه. در تمام هفته توجه کن که اگر چیزی ناراحتت کرد، به شکل موقت کنارش بذاری.

بهمن
هرچند که به نظر می‌یاد کارها بر وفق مراد پیش‌ میرن، ولی یک مواجهه سخت با یک نفر در انتظارته. ممکنه دوستی ازت انتظاری داشته باشه که برآورده نمی‌کنی؛ بهتره سراغی از دوستانت بگیری و روابط اجتماعی‌ات رو باهاشون گسترش بدی. حتی اگر برات سخت باشه، باید این آخر هفته روتین استانداردت رو به هم بزنی و کار جدیدی بکنی. این هم برای روحیه‌ات خوبه و هم می‌تونه تغییر بزرگی رو در آینده زندگی‌ات موجب بشه. اگر از موقعیتی خوشت نمی‌یاد، ازش خارج بشو. بعضی‌ها ازت انتظار دارن نقش خاصی رو بازی کنی ولی اگر دوست نداری، مجبور نیستی طبق انتظارات اونها رفتار کنی.

اسفند
فکر فکر فکر! از فکر کردن فرار می‌کنی و نتیجه‌اش اینه که دائما فکرت درگیر شده. اگر یکبار دقیق فکر کنی و تصمیمت رو بگیری و شروع به اجراش کنی، از اینهمه فکر هم خلاص می‌شی. درسته که برای تصمیم گیری دقیق اطلاعات کافی نداری ولی باید کمی هم به صدای ذهنت گوش بدی و انتخابت رو بکنی. ماه میزان از روز پنجشنبه وارد خونه هشتمت یعنی «ارزش‌ها» می‌شه و این بهت می‌گه باید به چیزهایی که خودت دوست داری فکر کنی و بر اساس اونها رابطه‌ات رو ارتقا بدی یا دنبال رابطه‌ای جدید باشی. بدون چی می‌خوای و این بهت خواهد گفت که کی رو می خوای. اگر چیزی که می‌خوای در اطرافت به «هیچکس» ختم می‌شه، خواسته‌هات رو پایینتر بیار ولی حاضر نشو برای رسیدن به «هرکس»، از خیلی ارزشهات بگذری.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...