رنگی یاب – نوازنده هایی که برای کمک به افراد نیازمند در خیابان اجرا میکنن - رنگی رنگی

رنگی یاب – نوازنده هایی که برای کمک به افراد نیازمند در خیابان اجرا میکنن

رنگی یاب – نوازنده هایی که برای کمک به افراد نیازمند در خیابان اجرا میکنن

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون هنوز قشنگی هاش رو داشته باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند به روی لب آدم ها بنشونن و  به یادمون بیارن خودمون می تونیم روزمون رو شادتر و رنگی تر کنیم کافیه عینک رنگی یابمون رو به چشممون بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار و فعالیت ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون یادآوری می کنه شاید نفر بعدی ما باشیم که آرزوهامون رو به حقیقت میرسونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

heart3

لازم نیست برای اینکه دنیای قشنگ تری داشته باشیم منتظر بقیه بمونیم، می تونیم خودمون دست به کار بشیم و اون تغییری رو ایجاد کنیم که دوست داریم در دنیا ببینیم. از خودمون شروع کنیم و با قدم های کوچیک به سمت تغییرات بزرگ حرکت کنیم.

رنگی یاب این هفته میزبان مهربونی ای از جنس موسیقی هست. یک پروژه ی داوطلبانه و خیرخواهانه که در مورد اجراهای خیابونی در متروهای نیویورک هست. Will Boyajian شخصی هست که این پروژه ی رنگی رو شروع کرده، اون در ایستگاه های مترو و خیابون اجرا می کنه و جعبه ی سازش رو جلوی خودش قرار میده تا هرکسی که از اجراش لذت برد مبلغی رو در جعبه بندازه، در کنار کیس سازش هم نوشته:” اگر بی خانمان هستی و به پول نیاز داری از اینجا بردار.” این آدم رنگی امیدواره که افراد بیشتری به این کار تشویق بشن و در کنار هم بتونن در راه مبارزه با فقر قدمی بردارن.

در پیج اینستاگرامی به این آدرس می تونین عکس های مربوط با این پروژه رو ببینین.

این آدم مهربون می خواد نظر مردم رو راجع به بخشیدن و کمک کردن به دیگران تغییر بده. شما تا حالا با این دید به فردی کمک کردین؟ کاری هست که بتونین از اون طریق به آدم های دیگه کمک کنین؟.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...