خونه با اسانس لیمو - مجله آنلاین رنگی رنگی

خونه با اسانس لیمو

خونه با اسانس لیمو


بزرگترین ماموریت خانه شما این است که به شما حس امنیت و آرامش بدهد. پس هر چه این دو حس را بیشتر در شما زنده کند، خانه دوست داشتنی تری خواهید داشت. ایده های کوچک و بسیاری برای این کار هست، یکی از آسانترین و ارزانترین آنها، خوشبو کردن خانه تان با یک عدد لیمو و یک قابلمه آب است. این ایده خیلی بیشتر از زحمت و هزینه اش عطر خوش به خانه شما می دهد.

از اینجا شروع می کنیم : یک قابلمه بردارید و تا نصفه آب کنید . لیمو را حلقه کنید و وقتی آب جوش آمد، حلقه ها را به درون آب بیندازید. زیر اجاق گاز را در کمترین حالت قرار بدهید . ۲ دقیقه بعد شما بوی خوش لیمو را حس خواهید کرد که همراه با بخار آب در هوا پخش می شود .
حواستان باشد وقتی آب قابلمه در حال تمام شدن بود ، اجاق گاز را خاموش کنید.

اگر لیمو ندارید یا عطر پرتقال را بیشتر دوست دارید ، پرتقال حلقه کنید . حتی می توانید از برگ نعنا یا چوب دارچین استفاده کنید . اگر هم بخواهید می توانید از اسانس های خوشبو استفاده کنید. این قسمت کار به سلیقه شما بستگی دارد. مهم استفاده از یک ایده آسان برای خوش بو کردن فضای خانه بود که ماموریت ما انجام شد. البته نویسنده در حال تست ترکیبات خوش بو است ( مثل سیب و دارچین) که به زودی نتیجه را در رنگی رنگی با شما به اشتراک می گذارد

پیشنهاد میکنیم این محصول رو ببینید : شمع با عطر لیمو علفی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. جودی
  ۸ آذر ۱۳۹۱

  مطالبتون خیلی عالیه
  تشکر
 2. Aylin
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  از وانیل هم میشه استفاده کرد
 3. sara
  ۱۶ دی ۱۳۹۲

  ba salam vaghean az saite perfectetun motshakeram kheili bedard bokhoreh
  mer30+1000000…………..nارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...