رنگی یاب – گیوه هنریس - رنگی رنگی

رنگی یاب – گیوه هنریس

رنگی یاب – گیوه هنریس

تا حالا دقت کردی که هنر هیچ‌وقت قدیمی نمیشه؟ آثار هنری هیچ‌وقت از مد نمی‌افتن و دست‌سازه‌ها همیشه ارزش خودشون رو حفظ می‌کنن. حتی با گذر زمان، ارزشمندتر هم می‌شن. یکی دیگه از ویژگی‌هاش این هست که یک هنرمند با سلیقه و خلاق، می‌تونه از مهارتش استفاده کنه و با کمی تغییر، کارش رو به روز کنه تا مخاطب خودش رو در هر زمانی داشته باشه. در رنگی یاب امروز به معرفی برندی می‌پردازیم که کارش، گواهی بر این موضوعه.

کسب و کار هنریس به تولید گیوه‌های رنگی رنگی، زیبا و با کیفیت می‌پردازه. البته اون‌ها تنها محصولاتش نیستن و در کنارشون می‌تونی پابند، دستبند، لباس‌ و زیورآلات هم پیدا کنی اما خب، تمرکز اصلی این برند بر روی گیوه‌هاش هست. شاید با خودت فکر کنی که هنریس چه معنایی می‌تونه داشته باشه. داستان پشت این اسم خیلی زیباست. صدف؛ دختر هنرمندی هست که صاحب این کسب و کاره، اما مهارت لازم برای بافت این گیوه‌ها و طراحی شون رو از مادرش، هنگامه آموخته. هِن رو از نام مادرش انتخاب کرده و ریس از فعل ریسیدن رو بهش اضافه کرده تا برندی پرمعنی رو بسازه.

صدف دانشجوی رشته طراحی لباس در دانشگاه تهران هست و همین موضوع دلیل خوبیه که بدونیم، اطلاعات زیادی درباره کارش داره و در چهارچوبی حرفه‌ای به تولید و فروش می‌پردازه. با توجه به علاقه همیشگی‌اش به این هنر، مهارت زیادی در ست کردن لباس‌ها و ترکیب رنگ‌ها داره و این سلیقه رو با مخاطبینش هم به اشتراک می‌گذاره. در بخش هایلایت‌های صفحه فروشگاهش، اطلاعات زیادی راجع به نوع بافت و زیره گیوه‌ها، جنس مواد به کار رفته، پشت صحنه تولیدشون و رضایت مشتری‌ها رو به اشتراک می‌گذاره که روند انتخاب و سفارش رو راحت تر می‌کنه. می‌تونی از طریق صفحه اینستاگرام henriiss عکس‌های بیشتری رو از محصولاتش ببینی، متناسب با هر سلیقه‌ای، از بینشون انتخاب کنی و اگر دوست داشتی، از طریق معرفی اون به بقیه، از هنریس حمایت کنی.

star1

اگر تو هم کسب و کاری رو می‌شناسی که با سلیقه و کیفیت، به تولید محصولات جالب و متفاوتی می‌پردازه، حتما در بخش نظرات به ما و بقیه آدم‌های رنگی معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...