هدیه روز معلم به سبک یک آدم رنگی - رنگی رنگی

هدیه روز معلم به سبک یک آدم رنگی

هدیه روز معلم به سبک یک آدم رنگی
بچه که بودم، مدرسه برام یک دنیا بود. پر از دختر های هم سن و سال خودم که جای تنهایی های کوچیک توی دلم، خنده های بزرگ رو روی لبهام کاشته بودن. مدرسه برام هر روز یه تجربه تازه داشت و این من بودم که زیر روپوش سرمه ای و مقنعه سفید قد می کشیدم!
h3-
پشت تمام روزهای شاد کلاسهای درس، یه آدم مهربون بود که همیشه مراقب همه چیز بود! خانم معلم که پناه همه خوشی ها و تلخی ها بود . یادم میاد اون روزها خیلی ها آرزو داشتن جای خانم معلم باشن و وقتی ازشون می پرسیدن چه شغلی رو دوست دارن سریع می گفتن ” می خوام معلم بشم! “. حالا با خودم فکر می کنم آدم باید چقدر صبور و عاشق باشه تا بتونه این شغل رو انتخاب بکنه؟ درسته که هر شلغی نیاز به علاقه داره اما برای اتجام بعضی از کارها فقط علاقه کافی نیست!
h3-
دوازدهم اردی بهشت هر سال رو برای معلم هامون جشن می گیریم و ازشون تشکر می کنیم. به خاطر چیزهایی که به ما یاد دادن. به خاطر تجربه حس های خوب که توی چشم هاشون برق میزنه.
معلم ها بی توقع ترین آدم ها هستن اما خوبه که بهشون بگیم چقدر قدردان عشقی هستیم که به ما بخشیدن . معلم می تونه هر کسی باشه که بهتون چیزی رو یاد داده! یادمون باشه که مهربونی آدم ها رو با محبت پاسخ بدیم و از آدم ها برای چیزهای خوب و مفیدی که ازشون یاد گرفتیم قدردانی کنیم.
معلم ها رو باید جزو رنگی ترین آدم های دنیا دونست برای همین هم ما تو رنگی رنگی تصمیم گرفتیم روز معلم رو به شیوه آدم های رنگی خوشحالشون کنیم .
h3-
از امروز تا ۱۲ اردی بهشت هر سفارشی که در فروشگاه رنگی رنگی ثبت بشه همراه با یک کارت تبریک رایگان برای معلم هاتون خواهد بود. این کارت یه هدیه کوچیک اما ماندگار هست برای معلم هامون که بهشون بگیم چقدر قدردان زحماتشون هستیم.
حالا شما هم اگر سفارشی از فروشگاه رنگی رنگی دارید زودتر ثبت کنید تا بتونید یه هدیه زیبا هم برای معلمتون داشته باشید. پس دست بکار بشید!
و به فکر یک جمله مناسب برای نوشتن توی کارت باشید! راستی جمله شما چیه ؟
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Parmis
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

    سلام.پس لطفا عکس کارت تبریک رو بگذارید.و اینکه میشه مثل روز پدر،چند تا پیشنهاد خوب برا روز معلم بدید؟
  2. فاطمه
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

    سلام رنگی جان اگه بشه که ی بسته یا پکی یاهر چیزی مخصوص این روز و معلم هامون بذاری خیلی عالی میشهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...