رنگی‌یاب - شمع های هنری هانا - رنگی رنگی

رنگی‌یاب – شمع های هنری هانا

رنگی‌یاب – شمع های هنری هانا

تاحالا برات پیش اومده وقتی مشغول ساختن چیزی هستی، مثل یک کاردستی یا کشیدن نقاشی و … برای لحظاتی از دنیای اطرافت جدا بشی و با تمام وجود به کارت بپردازی؟ یک هنرمند، زمانی که دست‌سازه‌هاش رو خلق می‌کنه، تمام ذهن، احساس و تمرکزش رو در اون سازه می‌ذاره و در نهایت، چیزی بیشتر از یک محصول ارائه می‎کنه. برای همین هم یک جمله معروف هست که میگه: وقتی یک دست‌سازه می‌خری، از یک رویا حمایت می‌کنی!

مهشید، خالق کسب و کار شمع های هنری هانا است و امروز قراره بیشتر در رنگی یاب با داستانش آشنا بشیم. شده دلت بخواد کسب و کاری راه بندازی و هنرت رو گسترش بدی اما با خودت بگی که تو این زمینه، خیلی‌ها دارن کار می‌کنن و سخته که منم موفق بشم؟ این فکر تو ذهن مهشید هم بود، اما عشق و علاقه‌اش به تزئینات و دنیای شمع‌ها، خیلی بیشتر از نگرانی‌هاش بود و قدم اول رو برداشت.

خواهر مهشید که خودش هم کسب و کار هنری داره، از مشوق‌های اصلی این هنرمند بود و با حمایت‌هاش باعث شد تا فروشگاه هانا در اینستاگرام با اسم hana_art_candle افتتاح بشه.  مهشید می‌گه زمانی که برندش رو افتتاح کرد، پر از شک و تردید بود و امید زیادی نداشت که موفق بشه و پیشرفت خوبی داشته باشه. اما انقدر در دنیای پر از رنگ و عطر شمع‌سازی غرق شد که گاهی شب‌ها فقط ۲ ساعت می‌خوابید و دائم به تمرین و ساختن می‌پرداخت! این تلاش و سخت کوشی بالاخره نتیجه داد و حالا، شمع‌های هنری هانا، طرفدارهای زیادی داره، مشتری‌هاش حسابی از کیفیت کار راضی ان و روز به روز هم در حال پیشرفته.

حالا ما یک خبر ویژه برات داریم!

شمع‌های خوش عطر و رنگ هانا در حال حاضر در فروشگاه رنگی رنگی به فروش میرسن! تا بتونی به راحتی سفارش‌شون بدی. می‌تونی همین الآن این موضوع رو به همه‌ی شمع دوستان دور و برت اطلاع بدی و با معرفی این کسب و کار به بقیه از یک رویا حمایت کنی 🙂 در ادامه عکس‌هایی از این محصولات زیبا و دوست‌داشتنی رو باهم می‌بینیم.

star2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...