رنگی یاب – یک وبسایت پر از خبرهای خوب ایران - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک وبسایت پر از خبرهای خوب ایران

رنگی یاب – یک وبسایت پر از خبرهای خوب ایران

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب ، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

شاید شما هم متوجه شده باشین که اکثر خبرگزاری ها بیشتر به اخبار منفی میپردازن و این موضوع باعث میشه تا گاهی فکر کنیم، فقط اتفاقات بد و ناراحت کننده در دنیا پیش میاد و جایی برای داستان های قشنگ نیست. اما امروز در رنگی یاب، به سراغ یک سایت خبری میریم که به ما ثابت میکنه در کشور ما هنوز هم یک عالمه اتفاق خوب میفته و خبرهای خوشحال کننده هر روز به گوش میرسن.

سایت akhbarekhoob یک پایگاه خبری هست که فقط به نشر اخبار خوب میپردازه. شما میتونین در این سایت به زمینه های مختلف خبری از سبک زندگی و سیاسی گرفته تا اقتصادی و دانش و فن آوری دسترسی داشته باشین. اگر گاهی دلتون می خواد فقط خبر خوب بخونین و اگر نیاز دارین از زاویه مثبت به دنیا نگاه کنین این سایت میتونه جای مناسبی برای این کار باشه.

شاید پیشنهاد خیلی خوبی باشه که هرروز، این سایت رو چک کنین و با خوندن چند خبر خوشحال کننده، هم اطلاعات عمومی تون رو بیشتر کنین و هم صبحتون رو با انرژی مثبت شروع کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...