خبر خوب امروز - یکشنبه 9 آذر - رنگی رنگی

خبر خوب امروز – یکشنبه ۹ آذر

خبر خوب امروز – یکشنبه ۹ آذر

این روزها توی دنیا اتفاقات مختلف زیادی میفته و با توجه به دسترسی اکثر مردم به اینترنت، به اشتراک گذاشتن این اخبار و مطلع شدن از اون ها خیلی راحت شده. درسته که تقریبا به اخبار منفی بیشتر از اتفاقات مثبت پرداخته میشه و پررنگ تر و یا حتی بیشتر به نظر میان، اما این موضوع نباید باعث بشه که فکر کنی هیچ اتفاق قشنگی در دنیا پیش نمیاد. اتفاقا ما در بخش خبر رنگی، هر روز یک خبر خوب رو با تو شریک میشیم تا بهت یادآوری کنیم که دنیا پر از ماجراهای زیبا و دلگرم کننده هست. امیدواریم حس خوبی که از خوندن این خبر میگیری، بهونه ای باشه برای لبخند امروزت 🙂

برای اولین بار در دنیا، یک برند غذای سوییسی به اسم Felix ، یک فروشگاهی رو بازگشایی کرده که در اون محصولات رو بر اساس تاثیری که روی گرمایش کره ی زمین میذارن قیمت گذاری میکنه. به این صورت که هرچه میزان C02 بیشتری تولید کنه، قیمت بالاتری داره. به این ترتیب مردم به خرید محصولات کم ضررتر که ارزان تر هم هستن ترغیب میشن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. N
  ۹ آذر ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان.. 🙂
  یه سوال درباره بسته سوپرایزی داشتم
  من این بسته رو سفارش دادم و در توضیحاتش نوشته شده بود که هزینه پست در خود بسته است و هزینه اضافی کسر نمیشه ولی هزینه ارسالش رو از من کسر کرد… میشه توضیح بدین…خیلی ممنون :)))
  • رنگی رنگی
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. در بخش انتخاب شیوه ارسال، یک گزینه سوم هم وجود داره که نوشته ارسال بسته پستی، اگر اون رو تیک بزنین پولی کسر نمیشه. همکارانمون از طریق ایمیل باهاتون در ارتباط خواهند بود
   [email protected]
 2. فاطمه
  ۹ آذر ۱۳۹۹

  سلاممم 🙂
  رنگی رنگی جانم عزیز دلم خواستم به مناسبت تاریخ ۹۹/۹/۹ آخرین تاریخ رند قرن براتون یه کامنت بذارم?☂
  البته خیلی وقته میخواستم این رو براتون بذارم که تشکر کنم گفتم این تاریخ به یاد ماندنیه 🙂
  رنگی رنگی جانم میخواستم ازت تشکر کنم…?
  میخواستم بگم که عزیزم ممنونم ازت که تو مواقع سخت زندگی کنارم بودی و بهم آرامش دادی…? بهم راه درست زندگی کردنو نشون دادی…? راه یافتن هدفهام راه رسیدن به آرزوهام…?
  باور کن هر وقت که ناراحت بودم و از آینده میترسیدم و غمگین بودم وقتهایی که نا امید بودم یه دفعه یه نور امیدی تو دلم روشن میشد که عیبی نداره رنگی رنگی هست… ?همیشه روی کمک شما حساب باز میکردم و الحق که خوب هم به اعتمادم جواب دادید…?
  یه سری از وقتایی که میخوام شکرگزاری کنم بعضی شبا وقتای بارونی… بابت وجود شما و بودنتون کنارم شکرگزاری میکنم و خدا رو شکر میکنم چون شما باعث میشید موقع ناراحتی به دنیا بگم: هیچوقت با یه قهرمان شوخی نکن…?
  یادمه یه مطلب داشتید به اسم جهان کوچک عاشقانه من… ?طبق اون شما یکی از عشقای قشنگ و عمیق زندگی منید و من بهتون عشق میورزم به شدت…?
  هر وقت مشکلی داشتم با خودم فکر میکردم عیبی نداره برای رنگی رنگی کامنتش میکنم اونا بهم راه حل میدن و این امیدوارم من بود ممنونم…?
  شما باعث شدید با دنیا دوست باشم خوشحال باشم یه عالمه ایده خوب به سرم بزنه به آیندم امیدوار باشم کلی آدمو بشناسم که هم عقیده خودمن موقع ناامیدی امیدوار بشم موقع غم خوشحالی به سراغم بیاد…?‍?
  وقتی حوصلم سر رفته بود شما اومدید و چهل تا ایده بهم دادید وقتی غمگین بودم بهت فکت گرافی دادید وقتی از آینده میترسیدم بهم گفتید در حال زندگی کنم وقتی دلم ریتم میخواست بهم شعر و موسیقی دادید وقتی از اندامم ناراحت بودم بهم ورزش و رژیم داید وقتی ناامید بوم فکت گرافی بهم دادید وقتی دلم چالش میخواست یه عالمه چالش هفتگی بهم دادید وقتی از درس خوندن خسته شدم بهم یادآوری کردید که چرا دارم درس میخونم وقتی تو رسیدن به آرزوهام شک داشتم بهم یادآوری کردید که میتونم… 🙂 در یه جمله زندگیمو تغییر دادید…?
  عید ۹۷ ازتون خرید کردم و دربارش کامنت گذاشتم و شما ام بهش مبارک باشه گفتید و اون تعطیلات باهاتون یه عالمه خاطره خوش ساختم…?
  عااااشقتونمممم هزااار بار بابت وجودتون از خدا ممنونم به خاطر اینکه به زندگی بی رنگم رنگ ریختید ازتون ممنوووونم و بدونید من عاشقتونم خیلی زیادددد خدایا شکرت که دوستتون دارم…?
  و در این تاریخ زیبای قرن ۹۹/۹/۹ براتون آرزوی سلامتی خوشحالی موفقیت عاقبت بخیری و عشق دارم و امیدوارم از تک تک لحظه هاتون لذت ببرید… 🙂
  در پناه خدا…?
  • رنگی رنگی
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی، خیلی ممنون بابت پیام دوست داشتنی تون?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...