خبر خوب امروز - پنج شنبه 27 آذر - رنگی رنگی

خبر خوب امروز – پنج شنبه ۲۷ آذر

خبر خوب امروز – پنج شنبه ۲۷ آذر

این روزها توی دنیا اتفاقات مختلف زیادی میفته و با توجه به دسترسی اکثر مردم به اینترنت، به اشتراک گذاشتن این اخبار و مطلع شدن از اون ها خیلی راحت شده. درسته که تقریبا به اخبار منفی بیشتر از اتفاقات مثبت پرداخته میشه و پررنگ تر و یا حتی بیشتر به نظر میان، اما این موضوع نباید باعث بشه که فکر کنی هیچ اتفاق قشنگی در دنیا پیش نمیاد. اتفاقا ما در بخش خبر رنگی، هر روز یک خبر خوب رو با تو شریک میشیم تا بهت یادآوری کنیم که دنیا پر از ماجراهای زیبا و دلگرم کننده هست. امیدواریم حس خوبی که از خوندن این خبر میگیری، بهونه ای باشه برای لبخند امروزت 🙂

مقامات یک منطقه کوهستانی در هندوستان اعلام کردن، در این جاده ها، افراد با سرعت رانندگی میکنن و معمولا متوجه حیوانات ریز جثه و خزندگان نمیشن و موجودات زیادی در اثر این ماجرا آسیب می‌بینن. برای همین هم پل معلقی با کمک بامبو و بقیه گیاهان بومی درست کردن و در دو ورودی این پل پوشش های گیاهی ایجاد کردن که برای خزندگان جالب توجه باشه تا از به بعد برای عبور از عرض خیابان، از این مسیر استفاده کنن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. دختر بهاری??
    ۲۷ آذر ۱۳۹۹

    سلام رنگی رنگی?خبرت عالی بود?
    در مورد یه کانال تلگرام اسکرپ بوک باید بگم که مطالبش عالین فقط اینکه مدت ها به روز رسانی نشده آدمای رنگی رنگی رو خسته میکنه?
    اگه میشه بازم مطلب بذارید?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...