خبر خوب امروز - یکشنبه 23 شهریور - رنگی رنگی

خبر خوب امروز – یکشنبه ۲۳ شهریور

خبر خوب امروز – یکشنبه ۲۳ شهریور

شاید در نگاه اول به نظر بیاد که روزنامه ها، مجلات و رسانه ها فقط خبر های بد و ناراحت کننده از سرتاسر دنیا رو پوشش میدن و حتی شاید تصمیم بگیریم از تمام این خبرها دور بشیم و مدتی به سراغشون نریم. اما اتفاقات خوب و خوشحال کننده زیادی در لا به لای موضوعات منفی قایم میشن. ماجراهایی که باعث میشن دنیایی که در اون زندگی میکنیم هنوز شاد و زیبا باشه. هنوز بتونیم شجاعانه رویاپردازی کنیم و به روزهای روشن و رنگی باور داشته باشیم. بنابراین در این مطلب، هرروز یک خبر خوب رو با شما شریک میشیم و دلیلی برای لبخند زدن به شما هدیه می کنیم.

کمپانی اپل اعلام کرد تا سال ۲۰۳۰ به طور صد درصد از انتشار کربن در چرخه ی تولید محصولاتش جلوگیری میکنه. این شرکت در حال حاضر هم در بخشی از تولیداتش به این تعهد عمل میکنه. اما این بیانه ی جدید به این معنی هست که در سال ۲۰۳۰ هر محصولی که با برند اپل وارد بازار میشه، هیچ اثری بر گرمایش کره ی زمین نخواهد داشت و روند تولیدش هم به طور ۱۰۰% بی ضرر خواهد بود.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. nava
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی من و دوستام بار ها ازتون خواستیم که استیکر کیبورد کهکشانی و رنگی رنگی رو موجود کنین کلی ادم منتظرن ولی شما اصلا به نظرات کاربر ها اهمیت نمیدید انگار/:
  • رنگی رنگی
   ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. معلومه که اهمیت میدیم. اما درحال حاضر استیکر کیبرد جدید تولید نمیکنیم و به جاش داریم روی کیفیت چسب ها کار میکنیم تا بتونیم در آینده نزدیک و در صورت امکان استیکرهای با کیفیت تری تولید کنیم. ممنون که منتظر میمونینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...