صبح رنگی ات بخیر - شنبه 8 خرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۸ خرداد

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۸ خرداد

صبح زود آرامشی جادویی داره. زمانی که زودتر از بقیه از خواب بلند میشی، خورشید تازه طلوع کرده و رنگ آسمون داره عوض میشه. شهر هنوز به شلوغی ادامه روز نیست و شاید اگر دقت کنی، بتونی صدای گنجشک ها رو هم بشنوی. حالا که سومین ماه بهار از راه رسیده و خورشید خیلی زودتر از قبل مهمون روزهامون میشه، زمان خوبیه تا از این جادوی طلایی رنگ استفاده کنی و یک روز زیبا رو رقم بزنی.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. یادت باشه که حسی که در ابتدای صبح داری، میتونه تمام روزت رو تحت تاثیر قرار بده. پس چند لحظه به خودت فرصت بده، لبخند بزن، به جهان اعتماد کن و امیدوار باش که خبرهای خیلی خوبی در راهه. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. قشنگی های زندگی بیشتر از سختی هاش هست.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

با این روش میتونی بوکمارک های مختلف با سیم مفتول درست کنی

۵ جمله اثربخش که شاید به ما انگیزه بدن تا برای حفظ سیاره مون قدم هایی برداریم

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...