صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 7 اردیبهشت - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۷ اردیبهشت

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۷ اردیبهشت

بهاری ترین ماه سال مهمون زندگی هامون شده و با خودش یک عالمه رنگ و حال خوب آورده. امروز که از خواب بلند شدی، سعی کن دنیا رو از چشم اردیبهشت ببینی. دنیایی که در اون هنوز جوونه ها با تمام وجود خاک رو کنار میزنن و به امید یک شروع دوباره، به سمت خورشید قد می‌کشن.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. خورشید منتظره تا تو هم مثل یک شکوفه بهاری رشد کنی و جهان اطرافت رو به جای زیباتری تبدیل کنی. در ابتدای روز با چند نفس عمیق، حال خوش رو به وجودت دعوت کن و نگرانی ها رو از پنجره به دست باد بسپر. یادت باشه اگر رویایی در ذهنت داری، حتما توانایی رسیدن بهش در تو وجود داره. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. هیچ اشکالی نداره اگر اشتباه کنی.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

۵ جمله اثربخش در مورد نکاتی که بهتره در ارتباط با آدم ها به خاطر داشته باشی

با این چیدمان، خونه ات لوکس تر به نظر میاد

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. kian
    ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

    رنگی جان مثل همیشه عالی بود کلی انرژی گرفتمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...