صبح رنگی ات بخیر - جمعه 7 خرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – جمعه ۷ خرداد

صبح رنگی ات بخیر – جمعه ۷ خرداد

صبح زود آرامشی جادویی داره. زمانی که زودتر از بقیه از خواب بلند میشی، خورشید تازه طلوع کرده و رنگ آسمون داره عوض میشه. شهر هنوز به شلوغی ادامه روز نیست و شاید اگر دقت کنی، بتونی صدای گنجشک ها رو هم بشنوی. حالا که سومین ماه بهار از راه رسیده و خورشید خیلی زودتر از قبل مهمون روزهامون میشه، زمان خوبیه تا از این جادوی طلایی رنگ استفاده کنی و یک روز زیبا رو رقم بزنی.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. یادت باشه که حسی که در ابتدای صبح داری، میتونه تمام روزت رو تحت تاثیر قرار بده. پس چند لحظه به خودت فرصت بده، لبخند بزن، به جهان اعتماد کن و امیدوار باش که خبرهای خیلی خوبی در راهه. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. امروز قراره یک روز فوق العاده باشه.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

این دیوار چوبی نور قشنگی به فضای خونه آورده!

خونه زندگی رنگی – دیوارهای کوچک رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...