صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 7 بهمن - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۷ بهمن

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۷ بهمن

درسته که تو این صبح های سرد زمستونی، دل کندن از خواب گرم و شیرین خیلی سخته، اما همین که تصمیم گرفتی بلند بشی و روزت رو شروع کنی، نشون دهنده ی این هست که چقدر قوی و با انگیزه هستی.  

صبح زیبای بهمن ماه بخیر دوست رنگی. این روزها که از خواب پا میشی قبل از چک کردن شبکه های اجتماعی، کمی به خودت زمان بده، چند نفس عمیق و آگاهانه بکش و ذهنت رو برای اتفاقات خوبی که قراره پیش بیان آماده کن. بعد تختت رو مرتب کن و برای خودت یک صبحانه کامل تدارک ببین. این زمستونی ترین ماه سال مشتاقانه منتظره تا کوچک ترین قدم هایی که به سمت اهدافت برمیداری رو جشن بگیره. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. هر سختی، یک تغییر مثبت به همراه داره.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

اینطوری وسایلمون رو مرتب بچینیم

عکس های رنگی: ۱۰ ایده برای استفاده از تنه و شاخه ی درخت

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه
  ۶ اسفند ۱۳۹۹

  سلاممممم 🙂
  رنگی رنگی صبحت بخیر و شادی 🙂
  یه سوالی داشتم…
  شما خب طبیعتا برای آوردن محصول جدید، اول طراحیش رو انجام میدید و بعد هم تولید…(البته خب مراحل دیگه ای هم این بین هستنا نادیده نمیگیرمشون 🙂 )
  میخواستم بپرسم که آیا وارد مرحله طراحی پلنر یا دفتر آنی شرلی شدید یا هنوز وارد مراحل نشده؟ 🙂
  • رنگی رنگی
   ۶ اسفند ۱۳۹۹

   سلام دوست خوبم. ما به غیر از مراحل تبلیغ و رونمایی، نمی‌تونیم در مورد جزئیات کار تیم تولید و طراحی صحبت کنیم چون ممکنه در این بین تغییرات زیادی پیش بیاد. ممنون که درک میکنیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...