صبح رنگی ات بخیر - چهارشنبه 7 آبان - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۷ آبان

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۷ آبان

صبح رنگی ات بخیر دوست من. صدای پاییز رو از پشت پنجره میشنوی؟ منتظره تا تو رو برای یک روز دیگه همراهی کنه. پس تمام شک و تردیدها رو کنار بذار و از فرصتی که بهت داده شده، نهایت استفاده رو ببر.

یادت نره که امروز، یک هدیه از طرف زندگی هست. کافیه روبان های دورش رو باز کنی و ازش لذت ببری. توی آیینه نگاه کن، لبخند بزن و به خودت بگو که قهرمان امروزت هستی. این رو فراموش نکن که اگر صبحت رو با حس خوب شروع کنی، میتونی انرژی اش رو تا شب با خودت داشته باشی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو به اطرافیانت هم منتقل کن. تو توانایی های زیادی داری.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

این آثار هنری زیبا با کمک گیاهان درست شدن

خونه زندگی خوشبو

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آرتمیس
  ۷ آبان ۱۳۹۹

  نوجوون بودن به شخصه برام انقدر سخت میگذره که فکر نمیکنم وقتی بزرگم بشم دلم بخواد به این دوره برگردم. انقدر که نوجوونی دراما داره و انقدر که به عنوان یک نوجوون بعضی وقت ها مودی هستم ”
 2. آنه
  ۷ آبان ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی! چقدر خوبه که امروز روز نوجوون هاست..البته نمیدونم من با ۱۸ سال سن هنوز نوجوونم یا دیگه وارد مرحله ی جوونی شدم:) اما واقعا سر ذوق اومدم…من این روزها توی مرز نوجوونی و جوونی خیلی به ارزوها و اهدافم فکر می کنم و اولیش هم قبولی توی دانشگاه مورد علاقمه! امیدوارم همه ی نوجوون های دنیاهم این فرصت رو داشته باشن که برای ارزوهاشون تلاش کنن و حساااااابی موفق بشن!:)))))
 3. دختر رنگی
  ۷ آبان ۱۳۹۹

  سلام رنگی جون ? خییییلی ممنون که این چالش رو راه انداختی? من نوجوونم. حدودا ۱۴ سالمه. دلم میخواد همینقدری بمونم و هیچوقت از این بزرگ تر نشم☺ ارزو های من خیییلی بزرگه? اینکه ارزو های بزرگ داشته باشیم و بهش نرسیم بهتر از اینه که ارزو های بزرگ داشته باشیم و بهش برسیم. درست نمیگم؟? من میخوام کل دنیا رو بگردم? میخوام برم فضا رو ببینم? میخوام با چتر نجات خودم رو از هواپیما پرت کنم پایین و … خییییلی چیزای دیگه که اگه بخوام بنویسم تا فردا طول میکشه? خیلی عالیه چون هنوز کلی وقت دارم. حتی اگه نوجوون نباشی هم وقت داری. از نظر من ادم تا وقتی داره نفس میکشه میتونه هر کاری قلبش خواست، بکنه?
  • رنگی رنگی
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹

   سلام آدم رنگی رویاپرداز. یادت باشه هیچ چیزی غیر ممکن نیست تا زمانی که بهش باور داشته باشی 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...