صبح رنگی ات بخیر - دوشنبه 6 بهمن - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۶ بهمن

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۶ بهمن

درسته که تو این صبح های سرد زمستونی، دل کندن از خواب گرم و شیرین خیلی سخته، اما همین که تصمیم گرفتی بلند بشی و روزت رو شروع کنی، نشون دهنده ی این هست که چقدر قوی و با انگیزه هستی.  

صبح زیبای بهمن ماه بخیر دوست رنگی. این روزها که از خواب پا میشی قبل از چک کردن شبکه های اجتماعی، کمی به خودت زمان بده، چند نفس عمیق و آگاهانه بکش و ذهنت رو برای اتفاقات خوبی که قراره پیش بیان آماده کن. بعد تختت رو مرتب کن و برای خودت یک صبحانه کامل تدارک ببین. این زمستونی ترین ماه سال مشتاقانه منتظره تا کوچک ترین قدم هایی که به سمت اهدافت برمیداری رو جشن بگیره. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. داستان خودت رو اونطور که میخوای بنویس.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

وقت سفر مجازی به روسیه رسیده

در جنگ با هیولاهایی به نام پُرز

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. باران
  ۶ بهمن ۱۳۹۹

  ممنونم رنگی رنگی عزیزمکه با مطالب زیبا و دوست داشتنی ت انرژی و انگیزه روزمون رو تامین میکنی!
 2. آبـنبات چـوبی
  ۶ بهمن ۱۳۹۹

  معرفی قلم نوری و کار باهاش رو بزارید??
 3. سپیده بانو
  ۶ بهمن ۱۳۹۹

  سلام میشه این عکس رو به عنوان والپیپر قرار بدید خیلی قشنگهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...