صبح رنگی ات بخیر - شنبه 5 مهر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۵ مهر

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۵ مهر

فصل زیبا و خوش رنگ پاییز بالاخره از راه رسیده و قراره مدتی مهمون شهر ما باشه. این صبح ها آسمون کمی دیرتر از قبل روشن میشه، اما تو زودتر از خواب بلند میشی تا به پاییز پشت پنجره سلام کنی.

صبح رنگی ات بخیر. روزها و فصل ها دارن از کنارمون رد میشن و به ما یادآوری می کنن که روزهای بهتری در راه هست و داریم قدم به قدم به آرزوهامون نزدیک تر میشیم. هر روز یک فرصت دوباره به تو هدیه میده، کافیه روبان هاش رو باز کنی و ازش استفاده کنی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. به توانایی هات باور داشته باش.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

این عکس ها از جمع آوری گل های نیلوفر آبی مرداب گرفته شدن و میتونن حس خوبی بهتون بدن

سفر به اسپانیا با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – در یک نگاه

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نرگس
  ۵ مهر ۱۳۹۹

  من خیلی سایتتونو دوست دارم
  یه کانال توی بله زدم که همه ی مطالب شما رو میزارم و اسمشم رنگی رنگیه . توش سایتتونم معرفی کردم اشکالی داره؟
  • رنگی رنگی
   ۶ مهر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. در صورتی که منابع ذکر بشن مشکلی نداره
 2. نرگس
  ۶ مهر ۱۳۹۹

  سلام ببخشید درباره کانال
  احتمالا شما برای کانال تلگرام و پیج اینستاگرام رنگی رنگی ادمین دارید. من میتونم ادمین شما در پیام رسان بله باشم؟ من لینک سایت و کانال تلگرام و اینستاگرام رنگی رنگی رو توی بیوی کانالم نوشتم اسم کانالمم رنگی رنگیه و پست های رنگی رنگی رو میزارم میشه منم لینک کانالتو بدم شماهم لینک منو بزارید . یعنی میشه من ادمین شما در بله بشم؟
  • رنگی رنگی
   ۱۶ مهر ۱۳۹۹

   رنگی رنگی فقط در تلگرام کانال داره و توسط تیم خودمون اداره میشه و در پیام رسان های دیگه کانالی نداره. اینکه مطالب رو جایی با ذکر منبع بخوان به اشتراک بذارین اشکالی نداره اما به طور رسمی و به عنوان کانال رسمی رنگی رنگی نمیشه.
 3. «»
  ۷ مهر ۱۳۹۹

  سایتتون خیلی خوبه
 4. نرگس
  ۱۲ مهر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی واقعا ازت ممنونم
  من توی شرایط واقعا بدی بودم و برای آزپون تیزهدشان میخوندم و کلی استرس داشتم ولی دو تا از بک گراندای تو با دو تا از جمله ها واقعا بهم انرژی داد
  ۱. باور کن که میتونی
  ۲. هر امتحانی هر چقدرم که بزرگ باشه یکی از هزاران مرحله ای است که تو زندگی پشت سر میذاریم. نذار استرس مانع عملکرد خوبت بشه
  ????ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...