صبح رنگی ات بخیر - چهارشنبه 4 تیر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۴ تیر

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۴ تیر

تابستون بالاخره از راه رسیده. خورشید مهربون تیر ماه حالا هر روز صبح ما رو از خواب شیرین بیدار میکنه و به ما یادآوری میکنه که قراره حال دلمون مثل آسمون پشت پنجره، آفتابی و شاد باشه.

صبح رنگی ات بخیر قهرمان. این روزها که هوا کمی زودتر از قبل روشن میشه، شاید زمان مناسبی باشه تا تصمیم بگیری یک ساعت زودتر از قبل بیدار بشی، از سکوت اول روز لذت ببری و برای یک ماجراجویی فوق العاده آماده بشی. رنگی رنگی اینجا در کنار تو ایستاده و سعی میکنه با هدیه ای کوچیک همراهی ات کنه. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. اشتباهاتت رو دوست داشته باش.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

سامسونگ جعبه بسته بندی تلویزیون رو طوری طراحی کرده که بشه ازش به عنوان خونه گربه استفاده کرد. 

دانلود رایگان – کاغذ رنگی «اتاق» 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. الهه
  ۴ تیر ۱۳۹۹

  چرا اپلیکیشن تقویم واسه اندروید ۶/۷بالا نمیاد😓
  • رنگی رنگی
   ۷ تیر ۱۳۹۹

   نسخه جدید جایگزین میشه
 2. faezeh
  ۴ تیر ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جون :)مرسی هستی تا بهمون انگیزه بدی که رو به جلو حرکت کنیم . امروز واقعا به کسی نیاز داشتم تا بهم این جمله رو بگه * اشکالی نداره که اشتباه کنی * مهم اینه که راه درست رو پیدا کنی بعدش ^_^ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...