صبح رنگی ات بخیر - شنبه 4 بهمن - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۴ بهمن

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۴ بهمن

درسته که تو این صبح های سرد زمستونی، دل کندن از خواب گرم و شیرین خیلی سخته، اما همین که تصمیم گرفتی بلند بشی و روزت رو شروع کنی، نشون دهنده ی این هست که چقدر قوی و با انگیزه هستی.  

صبح زیبای بهمن ماه بخیر دوست رنگی. این روزها که از خواب پا میشی قبل از چک کردن شبکه های اجتماعی، کمی به خودت زمان بده، چند نفس عمیق و آگاهانه بکش و ذهنت رو برای اتفاقات خوبی که قراره پیش بیان آماده کن. بعد تختت رو مرتب کن و برای خودت یک صبحانه کامل تدارک ببین. این زمستونی ترین ماه سال مشتاقانه منتظره تا کوچک ترین قدم هایی که به سمت اهدافت برمیداری رو جشن بگیره. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. مدل خودت باش، حتی اگر متفاوتی.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

بر فراز استکهلم زیبا

فکت گرافی – چطوری از ریمل استفاده کنم ؟

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. *
  ۴ بهمن ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی
  میخواستم ازتون بپرسم که این عکس هایی رو که برای صبح رنگی و ارامش قبل از خواب میزارید رو من میخوام دانلود کنم و چاپشون کنم.
  میخواستم بپرسم که از نظرتون مشکلی نیست و حلال حلاله؟
  • رنگی رنگی
   ۵ بهمن ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. ممنون از اینکه پرسیدین 🙂 برای خودتون و استفاده شخصی چاپ کنین اشکالی نداره.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...