صبح رنگی ات بخیر - پنجشنبه 30 اردیبهشت - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت

صبح رنگی ات بخیر – پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت

بهاری ترین ماه سال مهمون زندگی هامون شده و با خودش یک عالمه رنگ و حال خوب آورده. امروز که از خواب بلند شدی، سعی کن دنیا رو از چشم اردیبهشت ببینی. دنیایی که در اون هنوز جوونه ها با تمام وجود خاک رو کنار میزنن و به امید یک شروع دوباره، به سمت خورشید قد می‌کشن.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. خورشید منتظره تا تو هم مثل یک شکوفه بهاری رشد کنی و جهان اطرافت رو به جای زیباتری تبدیل کنی. در ابتدای روز با چند نفس عمیق، حال خوش رو به وجودت دعوت کن و نگرانی ها رو از پنجره به دست باد بسپر. یادت باشه اگر رویایی در ذهنت داری، حتما توانایی رسیدن بهش در تو وجود داره. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. فرمول خوشحالیت دست خودته.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

رنگ بندی سفید و خاکستری برای آپارتمان های مدرن و کوچک

۳۴ ایده برای طراحی رنگی رنگی روی ناخن

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. =)
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی جان !
  خواستم ببینم که شما تو سایتتون مدیتیشن ندارید؟😕
  • رنگی رنگی
   ۱ خرداد ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم
   خیرارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...