صبح رنگی ات بخیر - یکشنبه 26 مرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۲۶ مرداد

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۲۶ مرداد

تابستونی ترین ماه سال از راه رسیده و خورشید گرم تر از همیشه، هر صبح به ما لبخند میزنه و بهمون اطمینان میده که یک روز عالی در پیش هست.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. طبیعت روزهای شاداب و گرم و پرطراوتش رو می گذرونه. بهترین وقت برای این هست که از روزهای بلند تابستون برای انجام دادن کارهای خوب بیشتر استفاده کنیم. یعنی تلاش بیشتر برای واقعی کردن رویاهامون و یاد گرفتن چیزهایی که لازم داریم تا آدم بهتر و رنگی تری باشیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. امیدت رو از دست نده.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. دنیای اینترنت منبعی از خلاقیت و خبر های جالب هست که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

اگر شخصیت کارتون ها در دنیای واقعی زندگی میکردن چه شکلی بودن؟

مواد آرایشی ، پلی برای آشتی با زمین

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. zahra
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان
  وقتی صبح آدمایی هستن که با رفتارشون تمام انرژی و حال خوبت رو میگیرن واقعا چی کار باید ؟ دور من از این دست آدم ها زیادن ، واقعا انرژی و شادی رو ازم میگیرن؟ نمیدونم چی کار کنم!
  • رنگی رنگی
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

   منبع اصلی شادی در درون شما وجود داره دوست رنگی. کافیه یک روتین ساده برای خوشحال کردن خودتون بسازین، مثلا مدیتیشن، گوش کردن به یک آهنگ، تماشای یک اپیزود از یک سریال خنده دار، خوندن چند برگ کتاب و بعد اون حس خوبی که به وجود اومده رو در خودتون نگه دارین و تقویت کنین. اینطوری انرژی های بیرونی جایی برای تاثیر گذاری ندارن 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...