صبح رنگی ات بخیر - دوشنبه 24 آذر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۲۴ آذر

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۲۴ آذر

این روزها صبح زود از خواب بیدار شدن کمی سخت تر شده. آسمون دیرتر از قبل روشن میشه و هوای سرد اول صبح تو رو به یک خواب دل نشین زیر پتوی گرم و نرم دعوت میکنه. اما چند لحظه فکر کن، یک صبح پاییزی زیبا پشت پنجره منتظرت هست، آخرین ماه از این فصل رنگارنگه و حتما دوست نداری از دستش بدی.

صبحت بخیر دوست رنگی. تماشا کردن پاییز از پشت شیشه، در حالی که یک لیوان چای داغ دستت گرفتی و میدونی که یک روز طولانی پر از اتفاقات کوچیک و شاید بزرگ خوشحال کننده پیش رو داری خیلی دوست داشتنیه. یادت باشه امروز، به جزئیات بیشتر دقت کنی، زیبایی ها رو ببینی و بهونه ای برای خوشحال بودن بسازی. این کار ساده تر از اون چیزی هست که فکر میکنی، این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. تمام اتفاقات بزرگ، خارج از منطقه امن .

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک ضد لک جوزهندی

کشیدن نقاشی با کمک ماشین تایپ

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سپیده بانو
  ۲۴ آذر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جان
  میدونم مدل سایت تغییر کرده فقط چند تا سوال
  اول اینکه ایده های نقاشی جدید نمیذارید دیگه؟ و دوم اینکه ایده های عکاسی رو که قبلا میذاشتید چی؟ اون رو هم دیگه نمیذارید؟
  ممنون میشم جواب بدید
  • رنگی رنگی
   ۲۵ آذر ۱۳۹۹

   سلام دوست خوبم خیر اون مطالب احتمالا تکرار نمیشن 🙂
 2. Reyhaneh
  ۲۴ آذر ۱۳۹۹

  توی این کرونا که نمیشه بیرون رفت و کتاب جاگذاشت و از طرفی شاید خیلیا نتونن از کتاباشون دل بکنن میتونن از اونها عکس با برنامه های اسکنر بگیرن یا اسکن کنن و توی فضای مجازی قرار بدن?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...